Hangi Arabayı tavsiye edersiniz?

B.KAYA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Nissan Qashqai 1.6 Visia

37'ye falanda Tekna'sını bulabilirsiniz.

1.6 Motor Jip,daha ne olsun? :)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 2-3 yıldan fazla binecekseniz sıfır alın. benim bittiğim araba volvo s40. ama ne kadar akıllıca olur bilemem. akıllı tercih ise ford focus titanium olabilir. ama ben 35 binlira verdikten sonra focustan daha iyisini isterim. ama en azından bu fiyata aldığınız arabanın en dolu modeli olmasına özen gösterin. seçenek çok, seçmek zor. hakkınızda hayırlısı...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta 2005 corolla yı onerırım hb olanını dızel benzınlı fark etmez tupu taktıktan sonra. astra sedan ıyı bı secım olabılır. arkadaşlar passat dıyor ama onun dızelınde km sı dusuk bulmak zor olur benzınlıde 2.0 dan asagı alınmaz kasası cok agır parcalarıda pahalı bıldıgım kadarı ıle astra sedan olabılır ınsıgıa 2. el fıyatını bılmıyorum ama gecen bayıı de dıreksıyonuna oturdum araca resmen asık oldum ınmıcketım nerdeyse:) ınsıgıa dan sonra tum araclar bos gelıyor opelın:) bmw dersen 2000 model e46 bı 3.20 tuplu olabılır ama parcası onunda pahalı. megane dcı ılerde cok hos arabalar 100 bg lık sedan guzel bı aıle aracı olur kı cok guzelde olur karar genede senın

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedir herkesteki bu passat aşkı ya? vw sitesinde sandım kendimi birden... benim tavsiyem kesinlikle astra olur. yol yapacaksan dizel de alırsın süper. 2. el düşünürsen de honda civic derim

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıklı dusunup ona gore karar verın derım hondanın makınası uzun gıdıyor sorunsuz gıdıyor opel guzel ve konforlu aractır yanı pıyasada bır suru araba var sıze yakısanı rahat kulanıcagım bır araba olsun dıyorsanız vectra c derım :)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c derim bence 2007-2008 elegans alın derim benzinli 15000 km için dizele gerek yok

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme: