Halı altı ısıtıcı

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ayakları üşütüpte hasta olan çok erkek var(hemoroid)bende çok korkarım:D hep bu yüzden korunurum normal hayatta şimdi bir villa aldık alttan ısıtmalı bakalım ısıtma yeterli gelmezse bundan düşünüyoruz normalde motosiklet üzerinde değilsem hiç üşümem ama doktor herşeyin önünde geliyor:Dufonun ki aklımda bulunsun çok büyük bişey mi sanırım linkteki ürün bahsettiğniz:
http://www.ufotr.com/Sayfalar.aspx?...A35DM3D0&SayfaID=D31ZE31CJ38LN3EFR3MPA35DM3FB

Evet benim kullandığım alet linkteki alet.Bence soğuk havalarda dışardan eve gelince çok faydalı bir ürün.Tabi ayaklarınızı üşüttüyseniz.Tamam arabamız var ama yürümekte şart tabiki.

Villaya gelince bence, bence mühendisler ısıtma oranını ayarlamışlardır gerisi merkezi ısıtmaysa kalorifer görevlisine değilse senin ne kadar ısınmak istediğine kalıyor. :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kışın babamların dükkanda buzdolabı gibi oluyor babamlarda teşhir ürününü koymuşlar ayaklarının altına sıcak sıcak manyak bir alet ya :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Evet benim kullandığım alet linkteki alet.Bence soğuk havalarda dışardan eve gelince çok faydalı bir ürün.Tabi ayaklarınızı üşüttüyseniz.Tamam arabamız var ama yürümekte şart tabiki.

Villaya gelince bence, bence mühendisler ısıtma oranını ayarlamışlardır gerisi merkezi ısıtmaysa kalorifer görevlisine değilse senin ne kadar ısınmak istediğine kalıyor. :)

Bir tane bizde edinelim o zaman sitesinde çokta az yaktığı yazıyor. Çok büyük olmasa sırtına koy motorla ağrı dağına bile çıkarsın. :D
Kazan fuel oilli o yüzden daha nedir ne değildir göremedik tek bildiğim yerden ısıtma, demirdöküm kazan ve ısı yalıtımı yok. Destek amaçlı böyle bir üründe düşünülebilir, kullananda çıkmadı sanırım. :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerden ısıtmamı benim bahsettiğim ayak ısıtmamı?

ufonun ayak ısıtması... babamın ayakları kışın hiç ısınmaz ama onun sayesinde hasta olmaz inşallah :)