hainler ve serefsizler

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müstakil bir evim var bahceli aracım genelde evin önünde olur ilk önceleri cam ve kaput ve cıtalar arası plastikleri çizmeye başladılar çok zoruma gitmişti ama daha ileri gidip sol çıtaya yumruk atmış ve yumruk boyutunda çöküntü oluşmuş servis bence dokunmayalım dedi kimseye neden boyandığını anlatamaz değerini çok düşürürsünüz dediler.anlamadığım bizlerde aynı tavırla bu hareketleri mi yapmalıyız....

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hainler ve serefsizler

gecmış olsun
bunları yapana ne desek az ..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne yazık ki ben dahil bir çoğumuzun başına gelen olaylar. şunu merak ediyorum hadi bizizm arabalar dikkat çekiyor kıskanılıyor diyelim, onca mercedes bmw audi vs. ne oluyor acaba? onlara daha büyük saldırılar mı oluyor yoksa bu astraya özel bir durum mu?????

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
alın teri ile biriktirip aldığımız aracın bu şekilde insafsızca
çizilip, yamultulması ne kadar yazık
bunu yapanlar inş. daha beterini bulurlar

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen pazar arabanın yanına indiğimde şokla karşılaştım.Ön tamponun sol kısmı ve sol çamurluğun ön kısmı çizikler içinde.Sadece 10 cm lik bir yerde kılcal düzeyde boya kalkması var.Diğer yerlerdeki 15'e yakın çizik derin görünmüyor.Hatta dün Fatih hocamla baktım, çoğu pasta ile çıkar dedi.

Nasıl olmuş diye merak ettim, elinde çalı çırpı çer çöp olan birisi aracın sol ön tarafına sürtünüp geçmiş olabilir dediler.

Boya kalkan yer de çok ince olduğu için servis ustası rötüş yapmayalım, sırıtır dedi.

Araçlarımızı yollara bırakıyoruz, Allah korusun artık.Fakat müstakil garajında bile zarar gören araç varsa bizimkiler o zaman ne olacak?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
ne yazık ki ben dahil bir çoğumuzun başına gelen olaylar. şunu merak ediyorum hadi bizizm arabalar dikkat çekiyor kıskanılıyor diyelim, onca mercedes bmw audi vs. ne oluyor acaba? onlara daha büyük saldırılar mı oluyor yoksa bu astraya özel bir durum mu?????

Abi mercedes e bmw ye bunları yapmaya biryerleri sıkmıyor eziklerin. Yakalatır canımıza okur diye. Ama bizim arabalar onlar kadar cezbedici olup ve baba aracı olmadığı için yeterli oksijenden mahrum kalmış mahlukatın bu tarz hışmına uğruyor. Denk gidilirse ciddi ciddi elini kolunu kırmak şart.

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
müstakil bir evim var bahceli aracım genelde evin önünde olur ilk önceleri cam ve kaput ve cıtalar arası plastikleri çizmeye başladılar çok zoruma gitmişti ama daha ileri gidip sol çıtaya yumruk atmış ve yumruk boyutunda çöküntü oluşmuş servis bence dokunmayalım dedi kimseye neden boyandığını anlatamaz değerini çok düşürürsünüz dediler.anlamadığım bizlerde aynı tavırla bu hareketleri mi yapmalıyız....
abicim geçmiş olsun gerçekten çekemeyen insanlar var benm eski aracımada böyle bişey olmuştu brileriyle kavga eederken arabaya yumrukk attılar göçük oluştu vakumla biraz çektirdim ama tam olarak gelmedi kemıklerın izi belli oluyodu fazla çekmmeyelım dedi usta yoksa boya kalkar dedi sizinkide fazla göçükse birazını vakumla çektirebilirsiniz.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Abi mercedes e bmw ye bunları yapmaya biryerleri sıkmıyor eziklerin. Yakalatır canımıza okur diye. Ama bizim arabalar onlar kadar cezbedici olup ve baba aracı olmadığı için yeterli oksijenden mahrum kalmış mahlukatın bu tarz hışmına uğruyor. Denk gidilirse ciddi ciddi elini kolunu kırmak şart.
çok sinir bozucu bir durum  31agryyy sırf forumda kaç kişinin başına böyle olaylar geldi. benim biri tavanda biri çamurlukta sivri uçlu bir şeyle yapılmış darbelerim var ve dolu göçüğü gibi yumuşak olmadığı için çekilemiyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

Bu tarz durumlar forumdaki birçok arkadaşımızın başına gelmişti.  :(

İnşallah böyle aciz davranışlar sergileyenlerin başına bin beteri gelirde, insanların malına zarar vermek ne demekmiş öğrenirler.