Güzel Vectra'lar Buldukça Güncellenecek

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
Bu ilk kasaların far dizaynı berbat.Zaten opel en büyük revizyonu farı değiştirerek yapmış vede iyi yapmış. B kasaların farı bile ilk model c kasalarınkinden güzel.

tamamıyla zıt düşüncedeyim. c/1 in farları, kasanın genel ciddi, biraz da oturaklı havasına mükemmel bir uyum sağlıyordu. şu andaki güncel vectra c/2 ler de önden bakınca sportif, arkadan bakınca daha ciddi, yandan bakınca da garip bişe görüyorum.. ;)

ha, c/2 lerde arka tasarım da değiştirilseydi en güzeli olurdu ona bişey diyemem ama, c/1 in hakkını yememek lazım bence...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
asfalt' Alıntı:
tamamıyla zıt düşüncedeyim. c/1 in farları, kasanın genel ciddi, biraz da oturaklı havasına mükemmel bir uyum sağlıyordu. şu andaki güncel vectra c/2 ler de önden bakınca sportif, arkadan bakınca daha ciddi, yandan bakınca da garip bişe görüyorum.. ;)

ha, c/2 lerde arka tasarım da değiştirilseydi en güzeli olurdu ona bişey diyemem ama, c/1 in hakkını yememek lazım bence...

Tamam anket açalım, c/1 farları mı daha güzel c/2 farları mı?

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
Tamam anket açalım, c/1 farları mı daha güzel c/2 farları mı?

ben kendi düşüncemi söyledim diğrelerini bilemem ama, bende merak ettim walla çoğunluk ne düşünüyo. olur açalım...

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayla beraber cok guzel durmus sıyah olan hakkaten bı vectra sahıbı olarak sıyah almayı cok ıstedım de bulamadım temız cok guzel duruyo

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah vectraya bayıldım dogrusu.4 4 lük olmus.tabı sıyah ayrı bı hava katıyo her arabaya...