Güvenlik Sistemi

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yeni bir dükkan açtık kardeşime Ankarada kalede kilim üzerine güvenlik konusunda bir alarm düşünüyoruz ama hiç tecrübem olmadığı için acaba firmalarlamı anlaşmalıyız pronet vs gibi yoksa kendimiz bir cihazmı almalıyız bilemedik firmalar aylık ücret istiyorlar ve azami 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor hiçte az rakamlar değil hırsıza kilitte alarmda dayanmaz biliyorum ama biz tedbirimizi alalım dedik bu konuda cihaz firma gibi önerisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Her ay para vermek enayilik gibi. 6 aylık parasına güzel sistemler var ama bana dolandırıcı denk düştü, alarmın adı var kendi yok.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
pronet bir ara dolarla aylık ücret alıyordu bence üyelik yapmak yerine sistemi alın böylece bir kere para ödeyeceksiniz sürekli sistem taramasını da ayrıca alabilirsiniz ve bu şekilde olunca istediğiniz anda üyeliğinizi iptal edip sistemin yine sizde kalma şansı oluyor öteki türlü en az 5 yıl kalmanız gerekiyordu ayrıca çok sağlam açılması bir buçuk iki dakikayı bulan asma kilitlerde mevcuttur bu arada çok fazla bilinmediği için dolandırıcılıkta çok oluyor

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasadaki en iyi asma kilidi aldım sanırım, pronet aylık 27 dolar istedi ilk üç ay ücretsiz dedi başlangıc ücreti 99 dolar dedi nasıl bir üç ay ücretsiz onu anlamadım 2 yıl taahüt dedi çıkarsan 250 dolar + kdv ödersin dedi ve adam yakama yapıştı brakmadı zor kurtuldum dediğiniz gibi bir sistem buldum 350 tl ye sistem montajı istersem yıllık 100 dolara telefon hizmeti alabiliyormuşum onu yaptırayım dedim bi güvenlikçi arkadaşta firma önemli değil hırsız pek umursamıyor öyle şeyleri ama caydırıcı oluyor dedi banada mantıklı geldi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
aynen firmanın önemi yok önemli olan kullanılan parçaların kalitesi 100 dolarlık hizmettende istediğiniz an çıkma imkanınız varsa ondan yaptırın gerçi tek fonksiyonu panik anında size yardımcı olup polis jandarma itfaiye ve ambulansı aramaları diğer sistemlerde size mesajla bildiriyor ve siz arıyorsunuz bu arada bulunduğunuz yerdeki telefon hatları nasıl onu araştırın eğer sık sık kopma oluyorsa gsm şebekesi ile çalışan sistem alın

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Telefon sisteminde sorun olduğunu hiç duymadım çevre esnafada sordum öyle bir sorun olmuyormuş pazartesi günü bu sistemi kurdurmaya karar verdik pazartesi kuracaklar bakalım nasıl bişi olacak

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Telefon sisteminde sorun olduğunu hiç duymadım çevre esnafada sordum öyle bir sorun olmuyormuş pazartesi günü bu sistemi kurdurmaya karar verdik pazartesi kuracaklar bakalım nasıl bişi olacak

abi telefon sisteminde sorun olmaması çok güzel olmuş aylık maliyeti 20 30 tl kadar indiriyor:)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bır mukellrfım alarm sıstemlerı kuruyor ıstersenız ırtıbata gecerım