Güneşliklerden gelen cızırtı astra j 2012 sport dizel

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizin araçtada varmı bu ses güneşlikler tam kapalı konumdayken cızırtı geliyor. İlk başta fark edememiştim nerden geldiğini sonra fark ettim güneşliklerden geliyor. Bende yarı konumda bırakıyorum cızırtı olmuyor. Fakat kafama doğrultulmuş balta gibi hissediyorum bu seferde güneşliği :) Bu sorunu yaşayan , çözen veya önerisi olan varmı ?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güneşliklerden gelen cızırtı astra j 2012 sport dizel

birol-58 link' Alıntı:
Arkadaşlar sizin araçtada varmı bu ses güneşlikler tama kapalı konumdayken cızırtı geliyor. İlk başta fark edememiştim nerden geldiğini sonra fark ettim güneşliklerden geliyor. Bende yarı konumda bırakıyorum cızırt olmuyor. Fakat kafama doğrultulmuş balta gibi hissediyorum bu seferde güneşliği :) Bu sorunu yaşayan , çözen veya önerisi olan varmı ?

sunroof güneşliği mi bu acaba?

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sürücü tarafından benimde geliyor titreşim zırıltı gibi iyice bastırınca geçiyor şimdilik :)

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Sürücü tarafından benimde geliyor titreşim zırıltı gibi iyice bastırınca geçiyor şimdilik :)

Bende ilk seferler şiddete başvurdum ama alıştı galiba artık yemiyor :) Sanırım bağlantı yuvası ve dönen aksamın sert plastik olmasından kaynaklanıyor. Bunlardan biri yumuşak bir plastik türü bişey olsa cızırtı olmayacağını düşünüyorum. Bu konuda her araçta sıkıntı varmı onu öğrenmek için açtım aslında konuyu. Müsait bir zamanda inceleyip yapılacak bişey varsa uygulamaya çalışacam burayada yazarım yine.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birol-58 link' Alıntı:
Bende ilk seferler şiddete başvurdum ama alıştı galiba artık yemiyor :) Sanırım bağlantı yuvası ve dönen aksamın sert plastik olmasından kaynaklanıyor. Bunlardan biri yumuşak bir plastik türü bişey olsa cızırtı olmayacağını düşünüyorum. Bu konuda her araçta sıkıntı varmı onu öğrenmek için açtım aslında konuyu. Müsait bir zamanda inceleyip yapılacak bişey varsa uygulamaya çalışacam burayada yazarım yine.
Güneşliğin uç kısmına doğru yumuşak bir sünger gibi birşey koyulsa ses gidicek gibi ama nasıl gözükür bilemiyorum :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birol-58 link' Alıntı:
Arkadaşlar sizin araçtada varmı bu ses güneşlikler tam kapalı konumdayken cızırtı geliyor. İlk başta fark edememiştim nerden geldiğini sonra fark ettim güneşliklerden geliyor. Bende yarı konumda bırakıyorum cızırtı olmuyor. Fakat kafama doğrultulmuş balta gibi hissediyorum bu seferde güneşliği :) Bu sorunu yaşayan , çözen veya önerisi olan varmı ?

Güneşlikten geldiğine eminmisin?

birol-58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güneşlikten geliyor . bende tamamen kapalı olduğunda cızırtı yapıyor tam açıkkende olabilir ben kullanmıyorum cam filminden sonra hiç kullanmıyorum. faydası yok zararı var yani benim içim güneşliğin  battle_Teroriste

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk defa duydum.  023hm 023hm