güne çizikle başlamak

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımada yapıldı. O yapanı bir bulsam diye dualar ettim. Ama bunu yapanlarıın anasına babasına cocuguna mal etme arkadaşım, Allah a bırak o işini bilir.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, benimde başıma çok geldi, 0.5 kalemle derin çizik, saca kadar inmiş, yapanı buldum, aracı yenden boyattırdım :) ama hala akıllanmadı akıllanmazda, bazıları ruh hastası, milli servet olduğunun farkında değil. Birde park yerinde arabanın kapısını sonuna kadar açıp göz göre göre çizenler var onlara daha çok kızıyordum ayrıca çarpıp kaçanlar var, 3 kere başıma geldi, şimdi orijinalmiş, boyalıymış hiç takılmıyorum; aracın fotoğraflarını çek, lokal boyat geç takma kafana . . .

e.mr3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah belalarını wersin anlamıyorumkı bi araba neden bile bile çizilir yapanın yanına kar kalmaz ama cıkar biyerden allah ıslah etsin

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet otopark olayına bende çok sinir oluyorum. adam aracın yanına parkediyo çoluk çocuk heyecanla arabadan atlarcasına kapıları sonuna kadar açıyorlar sonra bariz son ufak göçükler....ben çok dar yere parketmek zorunda kalıyorsam kesinlikle çocuklara kapı açtırmıyorum inip ben açıyorum kapılarını. yazık arabalara vura vura nereye kadar milli servet sonuçta..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun gerçekten de can sıkıcı bi durum. O haysiyetsize ne deseniz haklısınız. Çoluğunu çocuğunu boşver, kendisinden çıksın.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıne senın arabanı dısarda cızmısler benım aracımı garajda cızıyorlar cızenlerde akrabaglarım yanı

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Umarım arabanızı o hale getiren kişilerin arabasına bir gün aynısını yaparlar ve sizin hislerinize ortak olurlar.

ezgixxxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cem bey, bende otomobilimi sol iki kapısında boydan boya derin upuzun bir çizikle aldım. Her gören nasıl çizdin diyordu. Eee normal bir insanın kasti böyle birşey yapmış olabileceğine hiç bir insan evladı akıl erdirmiyor.
Neyse bende böyle aldım demekten sıkıldım kapı olduğu içinde boyatmak istemedim ve şerit folyo kaplattım artık ne soran var ne de benim görüp takılacağım bir çizik.

Çok geçmiş olsun