gündüz farına sinyal özelliği

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: gündüz farına sinyal özelliği

tebrikler çok güzel olmuş, maliyeti hakkında bilgilendirirseniz memnun oluruz. ayrıca uygulama konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz..

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten çok güzel bir uygulama olmuş, ışığın şiddetinin ayarlanması artı bir güzel, ayrıca ledli makyajlı kasa farlarınada oluyormu, mercekli farı nerede yaptırdınız ....teşekkürler.

cinaski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar teşekkür ederim iyi dileklerinize,

Uygulamanın maliyeti t20 turuncu ampuller hariç 120 TL, amerikan park modülü kaliteli ve ısınma yapmayan piyasadaki ürünlerden farklı ve pahalı bir malzeme

Ankara'da yaptıracaklara ustanın telefonunu verebilirim bu işten anlayan bizim araçları tanıyan serviste de hizmet veren biri yeri konya yolunda

Mercekli farı yaklaşık bir yıl önce yaptırdım onun bu uygulama ile ilgisi yok, bu uygulama da far açma da yok uygulama yarım saatte tamamlanıyor

Ledli ledsiz tüm far tiplerine rahatlıkla uygulanabilir

Bazı arkadaşlar uygulamanın ayrıntısını istemiş malesef ben de tam olarak bilmiyorum, şehir dışındaki arkadaşlara bu konuda usta telefonda bilgi verir mi bilemiyorum

Uygulama gerçekten çok hoşuma gitti, video biraz kalitesiz ve gündüz çekimi olduğundan belli olmuyor çıplak gözle çok güzel arabanın havasını değiştiriyor,

Mercekli far çok daha komplike , zahmetli ve pahallı bir uygulama onun maliyeti 1500TL civarı yaptırmak isteyenler en az bu rakamı gözden çıkarmaları gerekiyor, Ankara şaşmazda stop2002 de mahmut usta var ona yaptırdım, tabi bmw-mercodan çıkma motorlu uzun kısa yapan mercek bulmalısınız, sonra fark açılıyor ki açması çok zor, arıza lambası yanmaması için kaliteli balans(benimki philips) gerçek xenon ds2 ampul(osram), ateşleyici, dediğim gibi biraz uğraşmanız gerekiyor ama sonuç gerçekten değiyor, aydınlatma mükemmel, orjinal uzunlar iptal olmuyor , selektörde xenonlarla beraber yanıyor, mercekli olduğundan çevredeki sürücüleri de rahatsız etmiyor.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgiler için teşekkürler. Ustanın numarasını özel mesaj ile yollayabilirseniz sevinirim.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel uygulama,hayırlı uğurlu olsun,güle güşe kullanın...

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de çok beğendim. İletişim bilgilerini bana da gönderir misiniz ? Acaba gündüz farları orjinal renginde kalsa nasıl görünür ? Turuncu renk çok hoşuma gitmiyor.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Ustanın iletişim bilgilerini gönderir misiniz.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski link' Alıntı:
Arkadaşlar yeni bir uygulama ile gündüz farına sinyal özelliği kazandırdık.

Arıza ışığı yok, direnç yok sadece amerikan park modülü ve işi bilen bir usta lazım

Işığın şiddetini de ayarlayabiliyorsunuz, parklar sinyallerle birlikte yanıyor video görüldüğü gibi

Ankara da yaptırmak isteyen olursa yardımcı olurum

astra

hayırlı olsun bende yaptırmayı düşünüyorum da merak ettigim konu gündüz farı açıkken olmadığı zaman, yani aracın farı veya park lambaları açık olduğu zaman da çalışıyormu. sadece gündüz farı ile birlikte mi çalışıyor, biliyorsunuz gündüz farındaki ampül 5/21watt yani gündüz farı açıkken ampülün 21 watt olan kısmına enerji gidiyor, parkları açılınca da 5 watt olan kısmı yanıyor. Yoksa benmi yanlış biliyorum. anlayan arkadaşlar aydınlatırsa çok iyi olur.

cinaski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gündüz farı araç çalışınca yanıyor parkları ve farları açınca ışık şiddeti dediğiniz gibi kısılıyor, bu orjinallik aynen değişmeden duruyor, fakat dediğiniz gibi far açıkken yani gündüz farı ışığı düşükken sinyal verince  ışık şiddeti otomatik olarak yüksekliyor, aslında her durumda fark açık olsun olmasın sinyal verince ışık şiddeti aynı bu da uygulamanın güzel tarafı çünkü sinyalin belirgin , farkedilmesi önemli

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BMW AUDI PORSCHE  tarzı arabalardaki gibi led sönüp sinyal yansa sinyal söndüğünde led yansa daha şekilli olur sanki