gülme komşuna,gelir başına:D

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçende forumda bi arkadaş konu açmıştı,arkadaşının maymunu ön konsolunu tırmalamıştı,ve çizikler oluşmuştu..gülmüştüm komikti,bu sefer de benım basıma geldi,arkadaşın kedisi patilerini ön konsola koyunca yüzeysel çizikler oluşturmuş,nasıl yok ederim,bazı yerlerde oldukça derin!!
nasıl yaparım,halletmek istiyorum..ince bi zımpara atsam mat durur çok,deseni de kaybolur_? ne yapmalıyım

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmıs olsun kolay kolay gecıcegını sanmıyorum :(
gerçekten mi :( geçmez diyosun,şöyle en ince zımparayla bi zımpara atsam,400 numara ile mesela..su zımparası diye geçiyor..sonra sonax veya daha kaliteli bi markanın torpido koruyucu sütüyle silsem_?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maymun mu tırmalamıştı :D Valla bende tutamadım kendimi, şimdi benimkinede bişey olcak :S Konsoldaki derin çiziklere çözüm olmaz kaplama dışında diye düşünüyorum...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maymun mu tırmalamıştı :D Valla bende tutamadım kendimi, şimdi benimkinede bişey olcak :S Konsoldaki derin çiziklere çözüm olmaz kaplama dışında diye düşünüyorum...

siz o konuyu okumadınız galiba:) ben de arabaya maymun mu alınırmış dedim,kedisiyle bayan arkadaş bindi durup dururken agresifleşti pis hayvan.olan oldu artık,zımpara atıp parlatmayı düşünüyorum..ya da autoking mi ne varmış,oraya götürcem bi ara!

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabama hayvan binemez arkadaş bu kadar basit :) bazen insan görünümlü hayvan arkadaşlarım biniyor ters bi hareketlerini görürsem 100 mt ileride sağa çekip kapıyı açıyorum.gelemem öyle şeylere.