GTC satılıp, CLK alınır mı?

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CLK alınır alınmasına da şu ilanlarda ''Galeriden'' ifadesini görünce, ya da plakalık kısmında galeri ismi görünce tüylerim diken diken oluyor. Hiç ama hiç güvenemiyorum ve hemen araçtan soğuyorum nedense.

Tanıdık olsa ya da bir tanıdığım tavsiye etse tamam ama diğer türlü hiç içime sinmiyor galeri olayı :(

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakımlı bir araç olduktan sonra elbette alınır.İyi bir expertiz yaptırırsan jantın çok önemi yok.Yeterki araç istediğin gibi olsun.
Teşekkürler.
araç temiz olduktan sonra ben her türlü yıldıza geçiş yaparım. yıldız birçok kişinin hayali...
Evet, teşekkürler.

Çok teşekkürler ancak Cabrio düşünmüyorum. Diğer attığınız aracın da rengini pek beğenmiyorum :)

Teşekkürler.
CLK alınır alınmasına da şu ilanlarda ''Galeriden'' ifadesini görünce, ya da plakalık kısmında galeri ismi görünce tüylerim diken diken oluyor. Hiç ama hiç güvenemiyorum ve hemen araçtan soğuyorum nedense.

Tanıdık olsa ya da bir tanıdığım tavsiye etse tamam ama diğer türlü hiç içime sinmiyor galeri olayı :(

Ben 2005 yılında Corsa aldım galeriden. 2011 yılında şu an kullanmakta olduğum Gtc'yi yine galeriden aldım. İşini iyi yapanlar da var. Kötü niyetliler de çok ama doğrusu tüylerim diken diken olacak kadar da önyargıyla yaklaşmıyorum. :) Bu adamları bilmiyorum ama arabanın boyasız ve ilk sahibinden olmasını büyük bir avantaj olarak görüyorum. 3 aydır satılamamış olması da takıldığım nokta. Tanıdık olsa çok daha iyi olur ama maalesef.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linkte paylaştığınız araba çok güzel jantlar da çok yakışmış arabaya iyice baktırdıktan sonra neden alınmasın.

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bordo renk Mercedes hakkaten güzel ve temiz ancak jantlar bence de biraz garip kaçmış. Zevktir tartışılmaz fakat Mercedes ne Şahin Doğan gibi aksesuar arabası ne de Seat Golf gibi modifiye arabasıdır, ondaki değişiklikler göze daha çok takılır. Üstündeki jantlara dikkat arka jant içeri girik, Mercedes SL'lerde olan türde. Onun haricinde Mercedes'in hak ettiği temizlikte bakılmış, direksiyonu bile tertemiz. Ancak ben olsam 37,5 ona bayılacağıma 20-25bin TL'ye 1995 civarı modelde E serisi alırdım, aralarında çok temizleri var ve görüntüsü de esas Mercedes.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC turbo olsaydı kesinlikle CLK alınmaz derdim ama Atmosferik olduğu için CLK denenebilir. en azından arkadan itiş zevk yaşatır

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linkte paylaştığınız araba çok güzel jantlar da çok yakışmış arabaya iyice baktırdıktan sonra neden alınmasın.

Teşekkürler.

B2 Kasa omega ? Mercedes olmasa da alternatifi olabilir..

Tek kapı olmalı, teşekkür ediyorum.

Bordo renk Mercedes hakkaten güzel ve temiz ancak jantlar bence de biraz garip kaçmış. Zevktir tartışılmaz fakat Mercedes ne Şahin Doğan gibi aksesuar arabası ne de Seat Golf gibi modifiye arabasıdır, ondaki değişiklikler göze daha çok takılır. Üstündeki jantlara dikkat arka jant içeri girik, Mercedes SL'lerde olan türde. Onun haricinde Mercedes'in hak ettiği temizlikte bakılmış, direksiyonu bile tertemiz. Ancak ben olsam 37,5 ona bayılacağıma 20-25bin TL'ye 1995 civarı modelde E serisi alırdım, aralarında çok temizleri var ve görüntüsü de esas Mercedes.

Evet, Mercedese birçok jant yakışmıyor ama bu fena değil gibi. Allah ömür verdiyse 50 yaşında olmadan E series'e binmeyi düşünmüyorum :) Teşekkürler size de.

GTC turbo olsaydı kesinlikle CLK alınmaz derdim ama Atmosferik olduğu için CLK denenebilir. en azından arkadan itiş zevk yaşatır

GTC sahibi olduğunuza göre ne kadar zevkli bir araç olduğunu da biliyorsunuzdur. Çok performans meraklısı değilim. Yani bir arabanın zevkini sadece performansıyla ölçmem ki GTC de gayet yeterli. Turbo olmasa bile Sport modla birlikte araba tanınmaz hale geliyor. Teşekkürler öneriniz için

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın arkadaşımda cabriosu vardı kompresordu.

Hem gitmiyordu çok hantaldı hem de çok yakıyordu. Bence çağın gerisinde kalmış eski ve hantal bir araç.

Ama Mercedes olduğu için hala pahalı.

Artı olarak E36 bmw İmajı nasılsa bu da ona yakın artık.

Bence havasını ve karizmasını yitirmiş bir araç.

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın arkadaşımda cabriosu vardı kompresordu.

Hem gitmiyordu çok hantaldı hem de çok yakıyordu. Bence çağın gerisinde kalmış eski ve hantal bir araç.

Ama Mercedes olduğu için hala pahalı.

Artı olarak E36 bmw İmajı nasılsa bu da ona yakın artık.

Bence havasını ve karizmasını yitirmiş bir araç.

Düşüncenize saygı duyuyorum ama bırakın e36'yı, e46 kadar bile düştüğüne inanmıyorum.