gsi lpg kaçbasar merak eden varmı

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende buna karsıyım, km basında daha az yakmak varken neden cok yakayım diye kıvranayım ki?

yüksek motor arabaya lpg olmazmıs, lüx arabaya lpg olmazmıs, gecin bunları arkadaslar millete hava atacağız diye cüzdandaki paradan oluyoruz

aracınz ferrari falansa lafım yok tabeki :)

nesini gecicem??

madem yüksek beygirli araca benzin yetistiremiyorsun, binmiceksin.

cipe bincem, ama cok yakiyor, iyi bari LPG taktirayim demek ne kadar mantikli ???

sen demmekki insanlara hava atmak icin araca biniyorsun, o zaman Metrobüsü dene derim sana. arac memleketimizde malesef LÜX ve ona görede gideri var

sen "hava aticaksin" orjinal parcada kullanma aracina, gerek yok dimi? yan sanayi var nasilsa, onu kullan. lastigin kabak oldugunda, lastikte almana gerek yok, lastikler slik olana, yarilincaya kadar devam et

aslan besleyen yemine katlanir. katlanamiyorsan, aslana sahip olmicaksin

by_murderer17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nesini gecicem??

madem yüksek beygirli araca benzin yetistiremiyorsun, binmiceksin.

cipe bincem, ama cok yakiyor, iyi bari LPG taktirayim demek ne kadar mantikli ???

sen demmekki insanlara hava atmak icin araca biniyorsun, o zaman Metrobüsü dene derim sana. arac memleketimizde malesef LÜX ve ona görede gideri var

sen "hava aticaksin" orjinal parcada kullanma aracina, gerek yok dimi? yan sanayi var nasilsa, onu kullan. lastigin kabak oldugunda, lastikte almana gerek yok, lastikler slik olana, yarilincaya kadar devam et

aslan besleyen yemine katlanir. katlanamiyorsan, aslana sahip olmicaksin
bu konuda sana katılıyorum adam 3000 motor araca biniyor ama lpg sırasında içler acısı bir durum:hıh:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taner abı sana katılıyourm paran yoksa bınmıceksın paran varsa bınersınn yanıı

lpg olayına gelınce motor omrunu ne kadar kısalttıgını bılıyormuusnuz her seferınde yazmaktan bıktım lpg segmanlara zarar verıyor ve zamanla erıtıyor hala lpg dıyorsunuz arkadas yaa

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi çok yaşa

tüpe neden karşısınız hala anlamıyorum Recep beyle ortaklıgınız mı var yoksa k.Irak petrollerinde
LPG ye karşı olmak veya olmamak kişilerin iradesine kalmış bir şeydir. Ben de kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum, çünkü benim tarzım da bu :D. Ortaklık konusu ayrıca tartışılır, unutma LPG 'de de dünyanın vergisi var ;). (unutmadan geçenlerde bizim dayının damadı LPG kaçağı yüzünden nar gibi kızardı, halen hastanede)

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana sadece şunu deyim ben tüpte 240ı zorladım ama
son susturucuyu söktükten sonra benzinde 251 falan yaptı araç

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kisa günün kari pesindesiniz

kisa vaadede karli, uzun vaadede zararli. yanindaki teklikede cabasi.

ben LPG li araca binmem (yani sahibi olarak) binenlerede tavsiye etmem.

bir evelki sayfada biri yazmiz, Tayyiple bir akrabagligimin olup olmadigini. Yok, sadece Insan olarak hepimizin oldugu kadar bir akrabagligim var, sadece o kadar.

tekrarliyorum sadece kendimi

eger parasini veremiceksen benzinin, verginin malesef binmiceksin

ne kadar aci olsada bunu söylemek, dünyanin en pahali benzinini kullansamda, eger parasini vermemiyorsan hava atmak icin binmiceksin

en son model telefon kullanip, kontörün (TL) yok diye cevapsiz cagri atmicaksin

bu da ayni sey.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu benzinle binen arkadaşlara laf atmayın onlar başımızın tacıdır ciddiyim bakın bu ülkede bazılarının da benzin alması lazım ama bakınız yakında kanal açılacak para lazım ;)

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG ye karşı olmak veya olmamak kişilerin iradesine kalmış bir şeydir. Ben de kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum, çünkü benim tarzım da bu :D. Ortaklık konusu ayrıca tartışılır, unutma LPG 'de de dünyanın vergisi var ;). (unutmadan geçenlerde bizim dayının damadı LPG kaçağı yüzünden nar gibi kızardı, halen hastanede)

gecmis olsun Savas abi