GS'a verilen ceza...

GS'a verilen bu cezayı nasıl buluyorsunuz?

• çok ağır bi ceza...

Oy: 16 17.6%
  • az bile olmuş...

Oy: 41 45.1%
  • yaşananlar göz önüne alındığında makul bi ceza...

Oy: 34 37.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceza yeterli umarım birşeyleri değiştirmeye yardımcı olur.ama biz ceza aldık, başkaları bunu,şunu,onu yaptı onlar nasılsa suç değil bu ülkede... zihniyeti ile de bir yere varamayız. Kimse sütten çıkma ak kaşık değil çünkü...

sorun da orada zaten..kimsenin ak kaşık olmadığı bir yerde birileri suçlanıyor...

yapılanları hoş görmek mümkün değil. son derece yanlış ve de verilen ceza doğru...ama bazı insanların kendi yaptıklarını tamamen gözardı ederek on maç versinler assınlar kessinler diye ahkam kesmesi, veya bu konuda yorum yapması çok saçma...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir GS li olarak az buldum şampiyon olamıyosun bari şampiyon olanı takdir et aslında sadece FB ye yapılmış bir hareket değil GS yönetimine de yapılmış bir hareket Özhan Canaydın başkanlığa oturdu umurunda değil gerisi tamam çok ağır oturaklı terbiyeli efendi bi insan ama bunlar yetmiyo işte takımı daha iyi yerlere getirmesi gerekirken sürünüyoruz ama neyse ileriki günlerde gazetelerde görürüz Futbol federasyonu GS nin 5 maçlık cezasını 3 e 2 ye indirdi diye

:good::good::good::good::good::good::eek::mad:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem kendilerine zarar verdiler,hemde Türkiye'ye..

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir gs taraftarı olarak normal bir ceza diyorum.umarım gs ve bütün takımlar bu yaşananlardan ve cezalardan bir ders alırlarda bu tür olayları bir daha statlarımızda görmeyiz

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun devam etmesi lazım ama tarafsız saha ile değil!!! saha kapatmayla

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence az bir ceza aynı seyi bi anadolu kulubu yapsa acaba sonuc nerelere varırdı ??

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cezanın devamını getirebilecekler mi bakalım...yarın öbürgün aynı cezayı fb veya bjk yede verebilecekler mi? sidik dolu torbalarla rakip taraftara saldırmak, rakip kalecinin kafasına maytap atmak, rakip teknik direktörün alnını yarmak, federasyona şerefsiz hırsızlar demek, kablo kesmek, statta adam öldürmek, küfretmeyi zaten saymıyorum, nasılsa suç değil bu ülkede...

aynen versinler ama cezanın arkasında dursunlar eyyam için ceza verilmesin.tabi verilen bu ceza 2ye 3e iner benim bildiğim tahkimse...

Ceza yeterli umarım birşeyleri değiştirmeye yardımcı olur.ama biz ceza aldık, başkaları bunu,şunu,onu yaptı onlar nasılsa suç değil bu ülkede... zihniyeti ile de bir yere varamayız. Kimse sütten çıkma ak kaşık değil çünkü...

:good:ceza yeterli 4 diye tahmin etmiştim ama nasılsa cezada indirime gidilir.zaten sezon sonu indirimi yapılır unutulur gider.2-3e iner gibime geliyor...
az bilee o yapılan terbiyesizliğe:(
adam gibi her klübe ceza verilse az değil aslında ama verilen kararların arkasında duramıyorlar malesef :(...

bende bir GS li olarak az buldum şampiyon olamıyosun bari şampiyon olanı takdir et aslında sadece FB ye yapılmış bir hareket değil GS yönetimine de yapılmış bir hareket Özhan Canaydın başkanlığa oturdu umurunda değil gerisi tamam çok ağır oturaklı terbiyeli efendi bi insan ama bunlar yetmiyo işte takımı daha iyi yerlere getirmesi gerekirken sürünüyoruz ama neyse ileriki günlerde gazetelerde görürüz Futbol federasyonu GS nin 5 maçlık cezasını 3 e 2 ye indirdi diye

bende böyle tahmin ediyorum iner yakında ceza...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...