GS'a verilen ceza...

GS'a verilen bu cezayı nasıl buluyorsunuz?

• çok ağır bi ceza...

Oy: 16 17.6%
  • az bile olmuş...

Oy: 41 45.1%
  • yaşananlar göz önüne alındığında makul bi ceza...

Oy: 34 37.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın ama
o maçta stadda olanlar için zannetmiyorum benim düşüncemin aksi olduguna..zaten ultraslan'nın forumlarını takip edersenizde taraftarın düşüncelerini görebilirsiniz.

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az bile :)

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cezanın devamını getirebilecekler mi bakalım...yarın öbürgün aynı cezayı fb veya bjk yede verebilecekler mi? sidik dolu torbalarla rakip taraftara saldırmak, rakip kalecinin kafasına maytap atmak, rakip teknik direktörün alnını yarmak, federasyona şerefsiz hırsızlar demek, kablo kesmek, statta adam öldürmek, küfretmeyi zaten saymıyorum, nasılsa suç değil bu ülkede...
sana katılıyorum bir gsli olarak tamam suçluyuz.ama inşallah diğer takımlarda da benzer cezalar verilmezse vicdanlar derin bir yara alır diye düşünüyorum

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eşitlik:Kanunlar yönünden insanlar arasında ayrım bulunmaması durumu.

dahaönce kluğler tarafından bunda daha fazlası yapıldıpında hatta fiziki yaralanmalar olduğunda İzmir tatili veren federasyona saygılarımı iletiyorum bize ağlak diyenlere tek bir şey hatırlatırım ULUSOY İSTİFA !!!

ceza ya gelince az verildi bence kulup kapatılmalı tüm galatasaray taraftarları guantanama ya sürgüne gönderilmelidir(bunun adı demagojidir cezayı az bulan üyelere gönderiyorum)

bu ceza uygulansın istiyorum tahkimeden falan inmesin bakalım ilerleyen senelerde diğer takımlara benzer olaylarda ne gibi cezalar verilecek

bu olay bu ülkede eşit kararlar verilmediği sürece bitmez,ayrıca maç gününden önceki hafta Galatasaray taraftarını germek için elinden geleni yapan basın mensuplarına da ayrıca dikkat etmek lazım kınaları yakarlar güneş görmeyen yerlerine (yok alkışlansınmı falan filan geçen senenin şokunu atamamış ezik gazeteci bozuntularının kaşıntısıdır bu)

son söz BİZ İÇERİDEKİ SİZ, SİZ DIŞARIDAKİ BİZ

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
o maçta bende staddaydım.

YAPTIGIMIZ HERŞEYİN ARKASINDAYIZ.
CEZAMIZA RAZIYIZ.
PİŞMAN DEGİLİZ.
BİZ GALATASARAYLIYIZ

Bu olaylardan övgü dolu sözlerle bahsedeceksin neredeyse...

" BİZ GALATASARAYLIYIZ " derken hangi özelliğinizle Galatasaraylı'lığınızı ön plana çıkarıyorsun?

Gerçekten tarafsız konuşuyorum samimiyetime inan; Kadıköy'de sahaya birşey atıldığında atan kişiye denmeyen söz kalmıyor hatta bu yüzden kavga bile çıktığı oluyor. Koca stadta bazı kendini bilmezler sahaya bir şeyler atabiliyor ama kesinlikle bu olay tasvip edilmiyor.
Sami Yen' deki olay tamamen organizedir. Yani bütün stad kendini bilmezlik yapmıştır. Bunu nasıl tasvip edip, doğruluğunu onaylıyorsun anlamıyorum.

Önümüzdeki sezon ilk 5 maçınızdaki olası puan kayıpları sizi şampiyonluktan ederse yine " PİŞMAN DEĞİLİZ " diyebilecek misiniz?

Kulübe verdiğiniz maddi zarar yüzünden bir futbolcunuzun taksidi ödenemezse ve bu futbolcu serbest kalırsa ( Ribery gibi ) yine " PİŞMAN DEĞİLİZ " diyebilecek misin?

Galatasaray, Türkiye' nin en büyük 3 kulübünden biri; Avrupa' da da en çok tanınan Türk Takımıdır! " BİZ GALATASARAYLIYIZ " demişsin ama ben iyi bir Fenerbahçeli olarak " Galatasaraylı' lık bu değildir. " diyorum. Maç boyunca sahayı savaş alanına döndürerek takımının ağır ceza almasına sebep olan taraftar ( hangi takım olursa olsun ) takımına ihanet eden taraftardır.

Madem Türkiye' de bu olayı yapınca HAS GALATASARAYLI oluyorsunuz aynısını Avrupa kupalarındaki maçlarda da yapın da görelim Galatasaraylı' lığınızı...

Bu söylediklerin olacak iş mi Hasan? Sen bunları yazarken gerçekten ciddi miydin?

Forumdaki diğer Galatasaylı' lar da onaylıyor mu Hasan' ın yazdıklarını? Galatasaraylı' lık bu mudur şimdi?

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında neyin doğru neyin yanlış olduğunu o kadar iyi biliyoruz ki..

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

" BİZ GALATASARAYLIYIZ " derken hangi özelliğinizle Galatasaraylı'lığınızı ön plana çıkarıyorsun?

Gerçekten tarafsız konuşuyorum samimiyetime inan; Kadıköy'de sahaya birşey atıldığında atan kişiye denmeyen söz kalmıyor hatta bu yüzden kavga bile çıktığı oluyor. Koca stadta bazı kendini bilmezler sahaya bir şeyler atabiliyor ama kesinlikle bu olay tasvip edilmiyor.
Sami Yen' deki olay tamamen organizedir. Yani bütün stad kendini bilmezlik yapmıştır. Bunu nasıl tasvip edip, doğruluğunu onaylıyorsun anlamıyorum.

Önümüzdeki sezon ilk 5 maçınızdaki olası puan kayıpları sizi şampiyonluktan ederse yine " PİŞMAN DEĞİLİZ " diyebilecek misiniz?

Kulübe verdiğiniz maddi zarar yüzünden bir futbolcunuzun taksidi ödenemezse ve bu futbolcu serbest kalırsa ( Ribery gibi ) yine " PİŞMAN DEĞİLİZ " diyebilecek misin?

Galatasaray, Türkiye' nin en büyük 3 kulübünden biri; Avrupa' da da en çok tanınan Türk Takımıdır! " BİZ GALATASARAYLIYIZ " demişsin ama ben iyi bir Fenerbahçeli olarak " Galatasaraylı' lık bu değildir. " diyorum. Maç boyunca sahayı savaş alanına döndürerek takımının ağır ceza almasına sebep olan taraftar ( hangi takım olursa olsun ) takımına ihanet eden taraftardır.

Madem Türkiye' de bu olayı yapınca HAS GALATASARAYLI oluyorsunuz aynısını Avrupa kupalarındaki maçlarda da yapın da görelim Galatasaraylı' lığınızı...

Bu söylediklerin olacak iş mi Hasan? Sen bunları yazarken gerçekten ciddi miydin?

Forumdaki diğer Galatasaylı' lar da onaylıyor mu Hasan' ın yazdıklarını? Galatasaraylı' lık bu mudur şimdi?

Herşeyden önce galatasaraylılık bir ekoldür, bir kültürdür...

Yapılanların doğru olup olmadığı konusunda tartışmak bile gereksizdir. Yapılanlar son derece yanlıştır. Ultraslan gs taraftarının tamamını teşkil etmez. aynı çarşı gibi, ünifb vs. gibi. ve sizin yaptıklarınız yüzünden bütün gs camiası zarar görmüştür. Bunun savunulacak bir yanı yoktur.

Verilen cezaya gelince bence normal ama diğer takımlara da aynı cezaların verilebilmesi, bu veya buna benzer hareketlerde bulunmuş takımların (ki hiçbirinin birbirinden farkı yok) yöneticilerinin, kendileri çok masummuş gibi gs ye saldırmaları saçma ve hatalı olanlardır. Polemik yaratmak için söylemiyorum ama yönetimin bilgisi olmadan kablo kesmek ne kadar mümkünse, gs stadında yapılanlar da o kadar mümkündür. bu iştem prim kazananlar var ne yazık ki ve onlar yüzünden böyle genç arkadaşlar da gaza geliyorlar.

fb yi sevmemek onlara küfür etmeyi, saldırmayı gerektirmez. ama aynı şekilde tüm klüplerin ortak hareket etmesi gerekir. bir yönetici gol yiyen rakip takım başkanını teselli ederken hemen arka sıradaki yöneticinin nasıl geçirdik diye hareket çekmesi nasıl yanlışsa, bu forumda adnan polat aleyhinde bir arkadaşımızın yazdığı ve hakaret içeren yorumlarda o derece yanlıştır.

Kim olursak olalım, bu bize birilerine fiili saldırıda bulunma veya hakaret etme hakkı vermez.

neticeten ceza doğru, yapılanlar yanlıştır. ama herkese aynı cezanın verilebiliyor olması lazım çünkü kimse ak kaşık değil.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GERÇEKLER...

Fazla birşey söylemye gerek yok üstüne serkan başkanın yazdıklarından sonra da,

Ben Hasan'ın yazdıklarında ciddi olduğunu düşünmüyorum. Eğer ki ciddiyse; bence ilk önce taraftarın kendini bir sorgulaması gerekir... Sonra başkana, futbolculara laf etmelidirler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...