grandland x alıcam essentia model ama geri görüş kamerası yok nereden taktırabilirim ?

alperbek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grandland x alıcam essentia model ama geri görüş kamerası yok nereden taktırabilirim ?

06aybars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komple multimedya sistemini mi değiştireceksiniz. Yoksa mevcut sisteme sadece geri görüş kamerası mi eklemek istiyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: taipan08

kasım1999

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Grandland X in Multimedya sistemi gayet başarılı. Bence yalnızca arka görüş kamerası taktırman yeterli.

H

hasanaksoy

Bilgi Girilmemiş
Grandland X in Multimedya sistemi gayet başarılı. Bence yalnızca arka görüş kamerası taktırman yeterli.

pasali37

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Opel grandland x kullanıcısıyım bır ay oldu alalı ne yazıkki telefondan araba bılgılerıne ulaşamıyorum yakıt servıs bılgıleri göstermiyor ne yapmam gerekıyor iPhone 11 pro max telefonum var ama olmuyor bana yardımcı olabilirmisibiz

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opel grandland x kullanıcısıyım bır ay oldu alalı ne yazıkki telefondan araba bılgılerıne ulaşamıyorum yakıt servıs bılgıleri göstermiyor ne yapmam gerekıyor iPhone 11 pro max telefonum var ama olmuyor bana yardımcı olabilirmisibiz

Anlatmak istediğiniz olayı detaylı yazarsanız anlayalım, Belki bir analyan çıkar. Telefondan bilgiler görülüyor mu ? :D Anlamadım

pasali37

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Anlatmak istediğiniz olayı detaylı yazarsanız anlayalım, Belki bir analyan çıkar. Telefondan bilgiler görülüyor mu ? :D Anlamadım

pasali37

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Yakıt göstergesi göstermiyor ne yakıyor ne kadar yol kadeder telefondan hiç bır şey yapamırum

pasali37

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Ben size numaramı yazayım beni arayıp kapatın ben sızı arıyım 40 yılın vermiş olduğu Türkçemin sanki anlatmak istediğimi anlatmakta zorlanıyorum yazarken 0041 79 431 47 34 İsviçre’de yaşıyorum

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abicim numaranı vermene gerek yok. Telefonda duyduğum ve bildiğim kadarıyla, arabanızın bilgilerini gösteren bir uygulama OPEL gurubunda yok daha üst segmen BMW ve MERCEDES, AUDİ sınıfında olduğunu biliyorum. Ama yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlarımız, OPELDE böyle bir uygulamanın olduğunu bilmiyorum.