GRAN TOURISMO 5'ciler Buraya

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lisanslarda ve bazı yarışlarda joistick ile altın almak neredeyse imkansız.Hepsini altın yapmak istiyorum diyorsanız bir direksiyon seti almanız ve biraz kasmanız lazım :D

Bence joistik ile de olur.

Ama kafayı çizmek lazım, o ince ayarları yakalayıp joistik ile tek vücut olmak lazım : )

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Lisanslarda ve bazı yarışlarda joistick ile altın almak neredeyse imkansız.Hepsini altın yapmak istiyorum diyorsanız bir direksiyon seti almanız ve biraz kasmanız lazım :D

Driving Force GT kullanıyorum zaten ama nafile. Bu akşam eve gidince youtube altın lisans videolarını açıp baka baka kasacam tekrar, adamlar amatör serisindeki yarışlar gibi tıkır tıkır gold alıyorlar.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Bu arada üç kişi olduk. Var mı yarış?

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Burada yazdıktan sonra akşam lisansları netten videolarını izleyerek kastım hepsi braonz olan ilk iki lisanstan 20 altın, 3. lisanstan ilk testi geçtim o da altın sonra uykum geldi. Ama anladım ki videolar çok işe yarıyor, bakarak kastırınca olmuyor değil, toplamda 3 saatte 21 tane gold yaptım kaldı 30 küsür tane :)

coldekiadam44 ekledim.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence joistik ile de olur.

Ama kafayı çizmek lazım, o ince ayarları yakalayıp joistik ile tek vücut olmak lazım : )

Olmaz abi o kadar iddaalıyım.Joistik ile yapsın biri gerçekten o adamı tebrik etmek lazım ama direksiyon ile bile bu kadar zorken iddaa ediyorum hiç kimse joistick ile hepsini altın yapamaz. :D Kendimden örnek veriyim Özel Etkinlik Nascar'da direksiyon ile rahatça Altın alırken Joistick ile 6 saat uğraşmışlığım var.Çünkü araç virajda dönerken direksiyonu sabit tutmak yeterken joistickde bunu yapmak için yön tuşuna ara ara aynı tonda basmak lazım :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz abi o kadar iddaalıyım.Joistik ile yapsın biri gerçekten o adamı tebrik etmek lazım ama direksiyon ile bile bu kadar zorken iddaa ediyorum hiç kimse joistick ile hepsini altın yapamaz. :D Kendimden örnek veriyim Özel Etkinlik Nascar'da direksiyon ile rahatça Altın alırken Joistick ile 6 saat uğraşmışlığım var.Çünkü araç virajda dönerken direksiyonu sabit tutmak yeterken joistickde bunu yapmak için yön tuşuna ara ara aynı tonda basmak lazım :D
,,
Yön tuşuna basmak yerine analogtan kontrol edebilirsin.

Ben o kunuya bi gireceğim bakalım :)

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PSN düzelirse birlikte kararlaştırıp online oynayabiliriz..

efeTR06

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PSN açılırsa yapalım bir yarış opelim ailesi olarak :D Şuan herkes kafasına göre tarih sallıyor fakat an itibari ile hala kapalı PSN.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Playstation'a güncelleme gelmiş, arkadaşım yüklemiş bende yüklüyorum şuan ama yinede PSN'e bağlanmıyormuş..