göstergedeki akü ışığı

erhanpiskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectra 97 gls de göstergedeki akü ışığı bazen aralıklarla yanıyor. herhangi bir sorunda olmadı ama açıkçası tedirgin ediyor. acaba bu ışık akünün yenilenmesi gerektiğini mi yoksa şarz dinamosunu mu değiştirmem gerektiğini belirtiyor. yardımlarınızı bekliyorum

erhanpiskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık sürekli yanmadığından geçen serviste baktırdım ama birşey yok dediler. yani bu ışık aküde sorun olduğunu mu sölüyor. şarz dinamosunda sorun yoktur demi

erhanpiskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kimse yok mu yardım edecek?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü lambasının yanması, aracın elektrik ihtiyacını karşılamada sorun yaşadıgını , aküden elektrik kullandıgını,(bazı durumlarda) şarj edemediğini (sarj dinamosunda sorun olabileceğini) gösterir.Bu anlık yanıp sönme ise basit bir temassızlık sorunu da olabilir.Ama yakında şarj dinamosu ile sorun yaşayabileceğini gösterir.Durumu bir elektirkçiye anlatmakta fayda olur derim.

erhanpiskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben antalya dan istanbula taşındım. şuanda merterde kalıyorum. ve burada hiçbir servis tanımıyorum. iki hafta önce benzin pompasında sorun oldu ve merterde bir servise gittim 150 ytl lik bosch marka benzin pompasını 350 ye sattılar. tabiki 07 plakayı görünce ne alırsak kar dediler herhalde! bende mecburen aldım zaten. tavsiye edebileceğiniz elektrikçi ve servis var mı istanbul da?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitemizin sponsoru opel team i önerelim sana.Ben Bursa dayım henuz Opel Team a gitmedim ama istanbul da olan arkadaşlarım çok memnun, detaylar sayfanın sag üst köşesinde :)

erhanpiskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orası bana biraz uzak heralde ama dediğin gibi oraya gideceğim hehalde

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berker arkadaşımızında dediği gibi şarj dinamosunda bi sorun yaşayacan gibi.
yada kablolarda temassızlık oluştu.