Görüşlerinizi Bekliyorum

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünmek derken, kazalı olabileceği konusunda mı, fiyat konusundamı. Trabzon'da epey bir satış yapan bir galeri. ablam iki arabasını da ordan aldı. hiçbir problem olmadı.

Corsa fiyatlarını takip etmiyorum, fiyat konusunda değil. Ama onun dışındaki her konuda sorun yaşayabilirsin. Bu sadece ihtimal tabiki, her galeri aynı olmayabilir ama araba alıp satmak onların mesleği olduğu için çeşitli hilelere başvuruyorlar.Çevremde çok gördüğüm için söylüyorum bunu yoksa yargısız infaz değil... Güvendiğin bir yer ise bana susmak düşer...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel guvencesınde oradan alıyorsun onlara servıse gıdıyorsun yanı ha corsa ha chevrolet opel guvencesı var sonucta http://www.chevrolet.com.tr/aveo/aveo-aveo-govde-tipi.html bu lınkı ıncele ıstersen kafana yatar sanırım

Bende inceledim fiyatları ama ucuz olanlar hiç bir donanımı olmayan araçlar. ABS bile yok. Donanımsız sıfır araca binmektense donanımlı ikinci eli tercih ederim. Ben Lacetti'ye binmiştim 2 yıl önce, sıfır sayılırdı ama Opeldeki kaliteyi ve konforu göremedim şahsen.

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı yüksek gibi. zira dizel de degil. ve 1.2 aractan pek de birsey bekleme.
18 bin ytl ye daha guzel araclar alabilirsin.

mesela ben olsam ve 18 bin ytl param olsa 2000- 2001 1.6 comfort vectra alırdım hele bir de sıralı sistem varsa tadından yenmez:)

berfe

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı yüksek gibi. zira dizel de degil. ve 1.2 aractan pek de birsey bekleme.
18 bin ytl ye daha guzel araclar alabilirsin.

mesela ben olsam ve 18 bin ytl param olsa 2000- 2001 1.6 comfort vectra alırdım hele bir de sıralı sistem varsa tadından yenmez:)

berfe

:good: Orası ayrı zaten, Vectra ayrı bişey ya :)

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi söylediklerinizde çok haklısınız. galeriler hileye çok başvurmakta, bana da bir hile rastlayabilir. alırken heryerini kontrol ettirmek lazım.
chevrolet otomobilin sıfırı daha bir mantıklı gibi görünse de (garantisi olması gibi) ne biliyim bu otomobillere kanım ısınmadı desem yalan olmaz. o nedenle iyi bir otomobil bile olsa almam heralde.
vectraya bir şey diyemem, nasıl bir otomobil olduğu iyi bilinir. ama eşimde kullanacağı için, daha küçük bir otomobil olması daha iyi olacağından corsa düşünüyorum.
ama yazılanları okuduğum kadarıyla sizlere pek mantıklı gelmedi.
benimde aklımda sıfır bir corsa almak var ama malum fiyat. bu gidişle para biriktirmekten başka şansımız yok ya da kullanıcısından uygun fiyata almamı daha mantıklı bulursunuz sanırım.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 ve otomatik, hem araç ağır hem de 1.2 1.4ünüzün performansını aratma ihtimali yüksek
not:kullanmadım-bilmiyorum, sadece yorum

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 ve otomatik, hem araç ağır hem de 1.2 1.4ünüzün performansını aratma ihtimali yüksek
not:kullanmadım-bilmiyorum, sadece yorum

evet buna katılıyorum. kendi aracımın performansını beğenmiyorum ki, 1,2 yi beğeneyim. sırf otomatik vites diye bakmıştım bu araca.

agressiiff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence biraz daha rastir bu fiyata buarac galeriden normal
sahibinden satanlara bakarsan iyi olur 1.2 de bence yetersiz olur 18,000 ytl ye istedigin gibi bircok arac bulucaksin bence acele etme

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 otomatik bir corsa 2004-2006 bulabilirsem ona bakayım ben o zaman. yorumlarınız için teşekkür ederim.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,2 corsanın performansı azımsancak gibi değil triptonicte de manuelde de kendim kullandım ona istinaden söylüyorum ,sonuçta 16 v bi araç ama bu fiyata enjoy spor paketli otomatik bir corsa bulabilirsin bence.