Görsel Modifikasyon Için Yardim

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim sıfır modifiyeli 96 GLS yi resimdeki gibi yapsam yani jant ve arka stoplardan bahsediyorum. Ne kadar öderim tahminen. özellikle arka stoplar çok hoç olmuş bence, Ankara'da şöyle bir baktım yok gibi sipariş üzerine ithal ediliyor diye söylendi ama 500 euro falan dendi sanki pahalı gibi.

Ama şöyle 5-6 bin euro para olsa resimdeki gibi yapardım benim canavarı süper olurdu. Ah şu paranın gözü kör olsun...

Benim bütçe max. 2000 YTL yani biraz görsel modifiye yapıp 1 - 2 yıl daha bineyim diyorum. Yani olmadı sadece ön far ve stopları değiştiririm jantları seviyorum eski falan ama hala şık duruyorlar.
resim de bu: rengi benim araçla aynı..
vectrab252yg0.jpg

babaihsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı dert bende de var bende ankaradayım. vectra CD aracımın dış görünüsünü degiştirmek istiyorum ama nerde kime bilmiyorum:(

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları 500'e, stopları 300'e kapatırsın.Kalan parayla da bodykit yaptırırsın rahat rahat.Geriye de yay ve jant-lastik kalır ki onlar da 1.000-1.500 falan tutar...

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence öncelik jantlarda ve yayda olmalı.. 2. el alırsanız ve yüksek beklentileriniz olmazsa 17-18 " jant ve 3-5 cm yay maximum 1500 YTL eder daha sonra siyah stop alırsınız aynı model değil ama şu anda 2. el 150 YTL ye satan bir ilan var
FKRL4019.jpg
işte bunun siyahı... geriye kaldı 350 YTL onunda 175 YTL si ile de şu siyah farları alırsınız
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=7147

griye kalan 175 YTL ilede filmleriniz hallolmuş olur birkaç tur attıracak benzin parasıda cebinizde kalır buda bonusumuz ;)

:D

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saolun ama şu satılık far resimdeki ile aynı değil o tip farları gördüm buraki kadar şık durmuyor birde araç siyah olunca koyu şeyler daha yakışıyor sanki ben şeffaf şeyleri sevmiyorum. Birde jant boyutu ile oynamak şu aşamada bana pahalıya patlayacak gibi en güzeli ön arka far, biraz body kit, birde arka bagaj üstü spoyler
ne dersiniz..?

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence onları yapmak yerine jant yapmalısınız.. zevk meselesi tabi birşey diyemem araç sizin ama bulunduğum yerde bahsettiğiniz gibi bir vectra var full body hatta bagajda plaka iptali bile var ama yay ve jant orjinal inanın hiç içaçıcı durmuyor :(

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectratör o arka stop ilanını nerde gördün sen ? hatırlasana bi

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimdeki stopların markası muhtemelen Morette.Morette bayaa iyidir ama fiyat olarak diğer markaları 2'ye 3'e katlar...

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer ki öyle birşey yaparsan warya...tam süper olur we sana da yakışır..