Gönül işleri :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla gençliğim geldi aklıma içim kıpır kıpır oldu haa:D yaw ben ilk kız arkadaşımın elinden tutmuştum kalbim duracak sandıydım ha ne günlerdi:D "22 sene önce falandı" saf ve temiz aşklar.....

hanginiz mektup yazıyor...hanginiz anonslu kaset dolduruyor:D (iğrençti)....hanginiz hediye incik boncuk alıp gece onunla yatıyor...cep telefonumu vardı be haftada 1 kere 5 dk ev telefonundan oda babası denk gelmesse görüşebiliyorduk...ahh ahhh...

şimdi savaş abi çıkar daha eskilerden anlatır görürsünüz gününüzü:D bakın bakalım eskiden ne kadar zormuş , zor olduğu kadarda ne kadar güzelmiş.....

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyledir abi herşey eskiden saf ve güzelmiş.Kendi yaşıtlarıma bakıyorum laf olsun diye tanışıyolar veya arkadaş oluyolar.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum değil çöpçatan sitesi sanki :D

şimdiden hayırlısı olsun, çanakkale aşk yaşamak için birebir dir. çok seviyorum orayı.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla gençliğim geldi aklıma içim kıpır kıpır oldu haa:D yaw ben ilk kız arkadaşımın elinden tutmuştum kalbim duracak sandıydım ha ne günlerdi:D "22 sene önce falandı" saf ve temiz aşklar.....

hanginiz mektup yazıyor...hanginiz anonslu kaset dolduruyor:D (iğrençti)....hanginiz hediye incik boncuk alıp gece onunla yatıyor...cep telefonumu vardı be haftada 1 kere 5 dk ev telefonundan oda babası denk gelmesse görüşebiliyorduk...ahh ahhh...

şimdi savaş abi çıkar daha eskilerden anlatır görürsünüz gününüzü:D bakın bakalım eskiden ne kadar zormuş , zor olduğu kadarda ne kadar güzelmiş.....

valla yazdıklarını okurken yuzumde bi tebessüm olustu be abi... hayat sizin zamanınızda hayatmış... imremdim valla :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok abi ya zaten her zaman göremiyorum.Dershanede ara sıra görebiliyorum..

dersanede goruyosan aynı okulda degılsınız :) ortak arkadas grubunuz varsa bikaç zaman öyle takıl eger onuda tanıyan bi güvendiğin arkadaşın varsa sor soruştur hoşlandıgı veya cıktıgı biri varmı yokmu diye ( eger varsa birde sen ilanı aşk edersen kötü olur diye diyorum ) murat abinin anlattıgı gibi bi zamanda degiliz... bizim nesilin işi cok zor bizden sonrakilere ne kalmıs... inş herşey gönlünce olur... ha birde şunu asla unutma BİRİNİ SEVİCEKSEN ONUN İÇİN SEVME... KENDİN İÇİN SEV... malesef 16 mayısta bende nişanlımdan ayrıldım... neyse seni çok iyi anlıyorum... foruma konu acıcak kadar kanın kaynıyo... gelene gecene onu anlatmak istiyosun... hayırlısı kardeşim

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ne desen ne yapsan boş eğer kız arkadaşın senden hoşlanıyorsa sen potta kırsan sakarlıkta yapsan olur ama senden hoşlanmıyorsa ağzınla kuş tutsan nafile olacaksa zaten kendiliğinden olur senin bişey yapmana gerek kalmaz
o bile sana açılabilir he çok romantik bir hava yakalayıp eğer karşındaki kararsızsa kendi lehine çevirme ihtimalin de var tabi ama zorlamayla olan işte çok uzun sürmüyor sonra daha çok üzülebilirsin bence gayet rahat ol kendin ol olacksa zaten kendiliğinden olur

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş ortamına gir konuşmaya başla az konuş öz konuş göz göz göze geldiğinde kaçırma gözlerini bak ama yicek gibi değil ama özgüvenin yerinde olsun onsuz yapamam onsuz olamam gibi takılma mesajlasa mesajlasa konuşa konuşa işi ilerletirsin ama unutma o kızın en yakın arkadaşını bul buluştur araştır sor sordur erkek arkadaşı varmı yokmu bilgileri edin ondan sonra işe geç yoksa boş yere zaman harcamak koyar adama :) aklını kullan mantığını kullan kendine güven işi hallet gel paylaş bizle heee olmaz ise kendini üzme sakın üniversiten var merak etme sürüsüyle bulursun :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de vardı zamanında,kimseye açılamazdım.. Sonunda gittim kızın çalıstıgı yerde herkesin içinde söyledim.. Ben yaptıysam herkes yapar valla heyecan yapıcak bişi yokmuş su an gülüp geçiyorum bir zamanki halime.. Gidip açık açık söylemek en iyisi ;)