Gönderilerinizde hangi kargoyu kullanıyor sunuz ?

Hangi kargo yu tercih ediyoruz ?

• Aras Kargo

Oy: 22 26.2%
  • Yurtiçi Kargo

Oy: 48 57.1%
  • UPS (sanırım sadece UPS)

Oy: 2 2.4%
  • Fillo Kargo

Oy: 1 1.2%
  • Sürat Kargo

Oy: 3 3.6%
  • Ptt Kargo

Oy: 1 1.2%
  • Mng Kargo

Oy: 7 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    84
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ups evet fiyatı en pahalı olanlardan biri ama en güvenli olanı 1 gün içinde teslimat ve garanti ...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memlekette olursam Fillo ile gönderirim. çünkü hala oğullarım çalıştırıyo ve bedavaya gönderiyorum. Yurt içinin elemanları berbat:( uyuz ediyolar beni.. o yüzdn güler yüzlü personelinden dolayı MNG'yi tercih ediyorum...

MeLisA SeRiM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla aras kargo hem yakın hemde güvenli bana göre gayette memnunum ama yurtdışına yolladıım kargolar için mng yi tercih ediyorum.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürat kargo eski işyerimde komşu binaydı. kolileri kamyondan aşağı papates çuvalı gibi atmalarını oturur izlerdik. içinde ne var ne yok umurlarında olmadan. bildiğiniz hal hamalları gibi çalışıyorlardı.

aras kargoya gelince, askerdeyken adrese teslim kargolarımızı bile askeriye mensubuyuz diye kışlaya getirmeyen, güneydoğu illerinde yollarda da sıkıntı yaşamayan tek kargo.

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yurtiçi kargo kullanıyorum ve memnunum da. bi ara mng kullandım ve çalışanlarının çok 2yüzlü olduğunu gördüm. kargo ücreti ödenmiş olsa bile bi sefer deniyolar ücret almayı. ödenmiş olması gerekir dediğimde ise aa evet pardon öyleymiş diyor. 3-4 kere geldi başıma. cin olmadan adam çarpmaya çalışıyolar biraz...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradan harun abi jant gönderdi bana. 4 adet. hepsini de tek tek kutulamış. ankara-nevşehir 19YTL ücret ödedim.