golf tsi için çuf çuffff

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araımın sorunları hallolduktan sonra yavaştan girişmeye başlamanın vakti geldi.3tane seçenek var aklımda ama mekanik aksamı bozmayacak bi parça gerekli.araçta sadece turbo var kompresör olmadığından çok bi riski yok ama yine de aklıma takılıyor...

1.hks ssqv 1e1 kopyası-180/200ytl

2.forge dump valve-350ytl

3.hks ssqv-400ytl

hangisi fiyat/sorunsuzluk bakımından ideal olur...

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forgede olabilir ama 50 lira için HKS den şaşma bence,,replika felanda hikaye boşver bence,,,yapmışken bi kere yap başın ağrımasın..........

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Greddy Type-Rs kullanıyorum ve oldukça memnunum.Bende ayar vidası olmazsa stop ettiriyor zaten.Düşünürsen eğer Bayrampaşa Performanceshop'ta bulabilirsin.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.greddy'yi de araştıracağım.güzele benziyor.forge'a sıcak bakma sebebim vw üretimi motorlarda iyi sonuç wermesi aslında ama bulunması zor bi parça...

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Greddy Type-Rs kullanıyorum ve oldukça memnunum.Bende ayar vidası olmazsa stop ettiriyor zaten.Düşünürsen eğer Bayrampaşa Performanceshop'ta bulabilirsin.

Erman abi bende diesel corsam için düşünüyorum. HKS lerde otomatik ayarmış bu yüzden dediğin gibi stop etme problemleri oluyormuş Opellerde. Bu Greddyde böyle bir problem yok herhalde değil mi?.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır, manuel ayarlanabiliyor.Sesi farklı ama HKS'lerden, çiuff yerine çofff gibi bişey :)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Aracın kendisinde zaten BOV var..TSI da hava dışarı atıldığında arıza ışığı mutlaka yanar..Aracın kendi blowoff u turbonun önündeki havayı arkasına atar..Bu verdiğim Linkteki parça bu aktarım esnasında ses çıkmasını sağlıyor..

http://www.forgemotorsport.com/conte...ct=FMDV14T SI

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj olarak war ama çıkan ses çok zayıf camlar kapalıyken duyulmuyor bile.inletsin istemiyorum imprezalar gibi ama biraz daha gür bi ses çıksa keşke.arıza ışığı konusu kötü oldu:(bu ara parçayı da ilk defa duydum:S hks takanlar söyleniyordu arıza ışığı yanmadan.hatta avrupada gt'lere hks ssqv ile sonuç aldığını belirten videolar wardı.biraz kafam karıştı.nası yaptılar bunu peki?...

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
orj olarak war ama çıkan ses çok zayıf camlar kapalıyken duyulmuyor bile.inletsin istemiyorum imprezalar gibi ama biraz daha gür bi ses çıksa keşke.arıza ışığı konusu kötü oldu:(bu ara parçayı da ilk defa duydum:S hks takanlar söyleniyordu arıza ışığı yanmadan.hatta avrupada gt'lere hks ssqv ile sonuç aldığını belirten videolar wardı.biraz kafam karıştı.nası yaptılar bunu peki?...

Yine yapılır özel bi elektronik sistemle valfin fazla açılmamasını sağlıyoruz ve ışık yakmıyor ama dediğim gibi zaten mevcut bi valf varken ne diye ikicisini takıcaksınız..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amacım sesi güçlendirmek pısırık bi ses yerine tatminkar bi ses elde etmek.ve başarılı bir geri dönüşüm elde etmek turboda...