Golf 7 1.6 TDI 105Hp Comfortline mı Megane GT Line 1.6 Dci 130Hp mi?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Adana dan çok sevdiğim arkadaşım iki araç arasında kaldı.

Golf ün genel kalite ambiyansından etkilenmiş araç xenon farlıymış varmış donanımı "tatminkar" diyor, hız sabitleyici olmaması kötü sadece.

Megane tamamen dolu, cam tavan hariç şerit takip sistemi levha tanıma deri döşemeler vs ve elbette 130Hp 320Nm lik motor.

Siz olsanız hangisini alırdınız, ben Golf de direttim ancak galerideki elemanların hem bilgisiz hem ilgisiz olması satış sonrasında sıkıntı çıkarır iye düşünüyor, Renault da hemen herkes tanıdığı böyle bir sorun yok, iki araç aşağı yukarı aynı fiyattalar.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Golf 7 1.6 TDI 105Hp Comfortline mı Megane GT Line 1.6 Dci 130Hp mi?

Motor acısından kesinlikle renault derim ama kasa eskidi.. Görüntü şekil şemal kalite acısından golf derim.. Şahsen 2 önceki arabam megane 3 tü cok kalitesiz malezemesi vardı kesinlikle sölemek isterim..

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arkadaşlar Adana dan çok sevdiğim arkadaşım iki araç arasında kaldı.

Golf ün genel kalite ambiyansından etkilenmiş araç xenon farlıymış varmış donanımı "tatminkar" diyor, hız sabitleyici olmaması kötü sadece.

Megane tamamen dolu, cam tavan hariç şerit takip sistemi levha tanıma deri döşemeler vs ve elbette 130Hp 320Nm lik motor.

Siz olsanız hangisini alırdınız, ben Golf de direttim ancak galerideki elemanların hem bilgisiz hem ilgisiz olması satış sonrasında sıkıntı çıkarır iye düşünüyor, Renault da hemen herkes tanıdığı böyle bir sorun yok, iki araç aşağı yukarı aynı fiyattalar.
İstanbulda orjinal hız sabitliyiciyi 200 ile 300 arasına takıyorlar ama servis ne kadara yapar bilmiyorum

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

İlk tercihim herzaman Alman arabası olur

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Artısını eksisini geçtim iki markanında,işi bilen alman alır.kıyas bile yapmamak gerekir bence.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Motor acısından kesinlikle renault derim ama kasa eskidi.. Görüntü şekil şemal kalite acısından golf derim.. şahsen 2 önceki arabam megane 3 tü cok kalitesiz malezemesi vardı kesinlikle sölemek isterim..

֖zer nerelerdesin hani kuzen olmuştuk senle?!  :)

oakyol link' Alıntı:
İstanbulda orjinal hız sabitliyiciyi 200 ile 300 arasına takıyorlar ama servis ne kadara yapar bilmiyorum

Ben de duydum teşekkürler  greatt

Sercan.Sari link' Alıntı:
İlk tercihim herzaman Alman arabası olur

Bence de.
onur1982 link' Alıntı:
Artısını eksisini geçtim iki markanında,işi bilen alman alır.kıyas bile yapmamak gerekir bence.

Teşekkürler.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Megane güzel araba. Gt line denilenin gerçek rs alt yapısı olduğunu kesin olarak bilsem megane diyebilirdim ama şu aşamada kesinlikle golf ü seçerim. Kızıyorum insanları aptal yerine koyduran testlere imza attıkları için lakin neticede geleneksel de olsa alman arabası.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dci'nin değerleri cezbediyor olsa da bu cazibe fiyat ile desteklenmediği için tercihim kesinlikle GOLF olurdu...

Arada kayda değer bir fiyat farkı olsa, güzel bir kampanya / indirim olsa  Megane'ı tercih ederdim lakin aynı fiyat seviyelerinde kararım net: GOLF...

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaliteye önem veriyorsam golf
Donanim ve motor gücü daha ağır basıyorsa megane

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

golf 7 dsg yı kullandım bu hafta.. aracın ıcı gayet ıyııydı. fakat hızlanması ve ıvmelemesı teknık ozellıklerı gıbı oldugunu pek dusunmuorm.. o kadar serı bır araba degıldı.. sadece performans onemlıyse megane.. ama kalıte ve ortalama bır performanssa GOLF..