Golf 2.0 Tdi Comfortline ? & Astra 1.3 Cdti

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben artık bu zamlardan sonra ne golf ne de astra bakarım sadece motora bakar 1.3 dizel derim. Üstelik bahsettikleri gibi hiçte zayıf değil, gayette güzel gidiyor

golf 4 ten sonraki kasaları sevemedim. 2.0 dsg nin tadına doyum olmasa da kendi açımdan yorumlarsam. maddi yönden yaşam her geçengün zorlaşıyor 2.0'ın vergisi yanlışım yoksa 2000 tl civarlarında her nekadar dizelde olsa 1.3 astraya göre kesin çok daha fazla yakar. yüksek tüketim vw nin tarzı :D

illede aklnda vw varsa 1.6 tdı dsg tavsiyem olur.

golf 5 resimdeki yani o kasanin yenisi cikti bayagidir piyasada arkadaslarin dedigi gibi astra j alin son model olsun

German style Golf çok şık duruyor.

vw_golf5_bbs_rs_01_gr.jpg

Araca orjinal mi bineceksiniz yoksa modifiye olur mu ?

2.0 dizel golf al derim. 1.3 dizel performansı ile seni üzer...
bu arada, bu ilandaki golfü alırsan haberim olsun.

bencede. Bu golfe 40 bin lira verene kadar sıfır astra j daha mantıklı

hocam sıfır opel astra j dizel al derim

Vergıden dolayı sıkıntı olmazsa , golf alın derım

Golf den vazgeçtik arkadaşlar araç kazalı çıktı hemde sizin de dediğiniz gibi vergi problemi var Astra j & h 1.3 cdti ikisinden birini bütçemize göre alıcaz inşallah araştırmaya devam ediyoruz teşşekkürler herkeze saygılar ...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c30 da çok güzeldi ama hayırlısı olsun 2.0 golf çok güzel vazgeçmişsiniz zaten ama zaten bana sorarsan astra alrıım 2.0 vergisi ödemem..

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C30 çok güzel rahat güvenli ama tek kapı işte anne baba sıkıntı dört kapıya geçme vakti geldi. Astra J J J diye dolanıyorum hayırlısı artık :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offcourse rabbit ;)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
golf 1.6tdi dışındaki dizel motorları rağbet görmüyor bence eğer hızlı ve 4 kapı veya hb 5 kapı bir araç arıyorsanız ford focuslara bakın 1.6 110hp tdci motor gerçekten çok iyi astra nın 1.3 90lık motoru o kasaya az kalıyor

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence golf daha iyi bir seçim olacaktır yakıtıda aman aman yüksek değil 1,3 cdti a göre, ayrıca linkteki golf ün servis geçmişini sorgulatın 32000 km deki bir golfun direksiyonununu kadar aşınması düşündürücü doğrusu...