Göçük !!!!!

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR İŞLERİMDEN ÖTÜRÜ ARANIZA KATILAMIYORDUM. İNTERNETİN BAŞINA GEÇMİŞ İKEN BAŞIMA GELEN ÜZÜCÜ OLAYI ANLATMAK İSTEDİM. ADAMIN BİRİ (ADAM BİLE DENMEZ YAA ........ BİRİ DESEM DAHA UYGUN ) BENİM ARACIN KAPUTUNA OTURMUŞ VE AĞIRLIĞINI VERMİŞ TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ SAĞLAM Bİ ÇÖKME VAR HATTA OTURDUĞU YER ÇÖKMÜŞ AĞIRLIKTAN İSE MOTOR ÜSTÜNE DENK GELEN YERLER DE DIŞA DOĞRU KABARMIŞ... :sorry::sorry::sorry::cry::cry::cry::cry:
SİNİRDEN DELİYE DÖNDÜM EĞER ELİME GEÇİRSEM KESİN SONU KANLI BİTECEKDİ. AMA TÜRK ARGO LİTERATÜRÜNE GÜN YÜZÜ GÖRMEMİŞ KÜFÜRLER EKLEDİM. EĞER DUYSAYDI (YAKINLARDA İSE DUYMAMASI İMKANSIZ ) ZATEN GELİRDİ HESABI ORADA KESERDİM.
KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR ŞEREFSİZ DEMEK BİLE BENİ KESMİYOR. BEN BU ARABAYI ALIN TERİ İLE ALDIM SİZLER GİBİ ÇOK DOKUNDU BANA....
SONUÇ OLARAK HAFTAYA AUTOKING'E GİDİP HALLEDECEZ BAKALIM BOYASIZ YAPABİLECEKLERMİŞ İNŞ. ORJİNALİ BOZULMAZ

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takma kafanı ustad.. cana gelmesin.. inş dediğin gibide orjinalliği bozulmadan düzeltirler.. ama istanbulda kaçtane orjinal araba vardır ki :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Auto KING de Boydada zarar yoksa çekerek düzeltiyolar Orjinal haline geliyor.
Bide seninki vurmayla carpmayla oluşna keskin göçüklerden değil kenarlar yumşak çökmüştür daha rhat düzelir. Geçmişolsun.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok sinir oluyorum böyle insanlara, neden arabanın üstüne otururlar veya neden yaslanırlar anlamıyorum.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip insanların amacı nedir anlamıyorum...arabaları ne olarak görüyorlar anlamıyorum hadi onu da geçtik sen başkasının arabasına neden zarar veriyorsun kendi arabansa git ister denize at heyretbirşey ya terbiyesiz insan dışı varlıklar...:mad::mad:sizinkinin yanında küçük bir hasar ama biride bizim arabaya sadece üç parmağı ile abanmış ü parmak olduğu gibi belli başıma geldiği için bu kadar yazdım saygısızlık etti isemj özür dilerim...

Son düzenleme:

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kardeş.. allah o "biiiiippppp" leri bildiği gibi yapsın.
"biiiipppppp" mi var da arabanın üstüne oturuyon.:mad::mad:

biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp
biiiiiiiiiiipppppp

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle bir şeref yoksulu da benim kapıma tekme atmıştı. Abi aramaya gerek yok kapının dışında bu malzemeden çok var. Var da sıcağı sıcağına bi elime düşürse mevlam...Geçmiş olsun...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,,yapılır.bizim burda da çocuklar aracımın arka kelebek camının üzerine taş atmışlar ve göçmüştü.çocukların tek sevdiği şey benim arabanın etrafında oynamak sanki.babasına dediğimde olayı,çocuktur yapar dediler,,zaten bu gibi insanlar da anca çocuk yapar...