GM Motor yağı 35 tl

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalite iyi benim aracımda gm var bakımı yaklasıyor alıyım bi yerde değisirdim dedim ama orjinal olmama ihtimali var mı onu düsünüyorum

super_cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opel parçacısında sordum.
adam 30 tl dedi.
10-40w

istasyon29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir tavsiyem olsun yaklaşık 3 ay once bende değiştirdim orjinal olsun dedim özel serviste Gm marka 10 / 40 yağ koydurdum aracıma..
sonrası ise çok fena.. eksoz dan bir duman bir duman.. neredeyse motoru açtırıp rektefiyeye vericektim...
ama direndim ve birçok ayar ve parça değişimi yaptım.. enjektörler dahil..! ama sorun giderilmedi..? bembeyaz duman atıyordu eksozdan..

Ve tesaddufen motor yağını değiştir diyen bir dostum oldu ve gidip Castrol marca Magnatech yag aldım 10/40w aracımda dumandan eser yok..
Motor açtırmak nerede yağ değişimi nerede?.....
Bir düşünün ve uucuz mala aldanmayın BEN CASTROLA 55 tl para verdim daha 10-15 gun once...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
würth alın kullanın problemsiz ve çok iyi bir marka.hatta önce blok temizleyicisini uygulayın ondan sonra yağını koyun.5 lt yağın fiyatı 60 tl. 1,5 lt artıyo üstelik.malum opellerimiz hep yağ eksilttiğinden artan yağı bagajımızda taşımamızda fayda var.hem ekonomik hemde kaliteli oluyor.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir o da guzel marka aka bi önceki bakımda GM koydurmustum yine aynı olsun istedim 55 ytl civarı filatı var o sitede 35 görünce şaşırdım

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben de güvenemiyorum ucuz yağa, GM olsa bile. castrol kullanıyorum, bir sorun yaşamadım ve hiç yağ eksilmiyor ne hikmetse araç corsa 100 bin devirdi.