Gitti CoRsA Geldi PASSAT...

wehrmacht

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw'ne golf6 sipariş edip, 13bin lirada kapora vermiştim ama ötv öncesi 48bin lira olan bu araç , indirilmiş ötvyle en son 52bin lirayıda görünce bende şalter attı. "indirelim, fiyatı sabitleyelim" falan dediler ama soğudum araçtan.. siparişi iptal ettim.
ötv öncesi 48 olan bir araç nasıl ötv indirimiyle nasıl 52 oluyo anlamadım???

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsayla girdiğin yerlere girmeye kalkma sakın. motorcunun arabaya binip aralara girmesi gibi olursun söylemedi deme:)
Allah güle güle bindirsin, kazasız belasız cezasız kurallara uygun kullanman dileğiyle...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun.. bir corsa daha gitti :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Mustafa, kazasız belasız, iyi günlerde kullan. Artık araba kullanmanın zevkine varırsın.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun allah kaza bela wermesin....

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tekrar tekrar teşekkürler.

açıkcası corsadan sonra kıyas yapmaya, haklarında birşeyler söylemeye dahi imtina ediyorum.. hani hep deriz ya "farklı sınıflar kıyaslanamaz" diye, hakikaten öyle. çok farklı beklentiler düşünülerek dizayn ve imal edilmiş araçlar bunlar. çok şükür şimdilik yola sığdırıyorum passatı; dsg yüzünden iki kere kaza atlattım (aslında varolmayan debriyaja uzanan ve olanca kas gücüyle, frene asılan sol ayağın yarattığı komplikasyonlar) ama şükür iyi gidiyorum.. arada ışıklara yaklaşırken sol ayağımı kendime hatırlatmam gerekiyor.

bugün 2008 model tek hava yastıklı, ön camları otomatik, 1.4cc ve 8 valfli bir clio sürdüm.. çok svdiğim bir arkadaşıma ait bir araçtı; bizimkinin suratına diyemedim ama 99 corsanın yanında halt etmiş o clio symbol... olm kazıklamışlar lan seni.. rahatladım :D

1.8T lerin diesel olanlardan çok daha sessiz ve güçlü olduklarını biliyorum. ben bununla 225km\h yi gördüm, 1.8Tler nerelere uzanır hiç bilemiyorum.. lpg ile son derece uyumlu olduklarınıda biliyorum, kaldı ki şehir içinde 20litre civarı benzin yakanlar varmış, yani lpgsiz binilmez.. benim diesel almış olmam ise tamamen tesadüfi; tercih etmişliğim falan yok yani. araç çok temizdi , o yüzden aldım..

BU SİTEDE çok aktif biri değilim ama izlediğim kadarıyla zaten opelle başka bir markayı kıyas edecek olursan kendini banlanmış bulabilirsin:=) sen boşver passat kötü corsa iyi de:)))

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU SİTEDE çok aktif biri değilim ama izlediğim kadarıyla zaten opelle başka bir markayı kıyas edecek olursan kendini banlanmış bulabilirsin:=) sen boşver passat kötü corsa iyi de:)))
Yok artık Lebron James! (bu gece maçı var t.v'de play-off lar başlıyor!) :eek:

Yakuzz bey aracınız hakkında detaylı bilgi lütfen ? Comfortline ile exclusive farkı nedir? Şanzuman Dsg ( otomatikleştirilmiş manuel) mi triptironik mi? Az yakar çok kaçar mı? Kurum temizliği yaptırdınızmı v.s. v.s.