gİtTi BoRa GeLdİ aStRa

turboburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar borayı sattıktan 1 hafta sonra,artık bir astra sahibiyim.bende tam anlamıyla bir opelci oldum:D arabayı bugün aldım satışı filan vs.
ilk sahibinden aldım ve araç hatasız 2007 model 1.3 cdtı enjoy.ekstra olarak body kit,park sensörü,cam filmi,karter muhafaza mevcut.bu ekstraların hepsi aracın alındığı ilk gün avcılardaki opel erdemirde takılmış servis kayıtlarını inceledim ve ekspertiz raporunuda ordan aldım.
daha ilk günden 90 km yol yaptım:) arabayı sürmek o kadar zevkliki bırakamadım bir türlü işte şu turbo olayı insanı cezbedio. hatta sitemizden HSG 49 plakalı araca sahip arkadaşıda gördüm yolda ama selam verme fırsatım olmadı artık bir dahaki sefere HSG;) bide bir sorum olacaktı akşam kardeşim arabayı incelerken fark ettimde daha öncesinde haberim bile yoktu, kısalarda xenon var ama uzunlarda yok bu nasıl oluyor anlamadım:) fotoğraf makinesi bozukta telefonda birkaç tane fotoğraf çektim pek kaliteli olmayabilir kusura bakmayın.en kısa zamanda daha detaylı ve daha kaliteli resimler ekleyeceğim. şimdi sizi fotolarla baş başa bırakıyorum ve o değerli yorumlarınızı bekliyorum.saygılar.
13052009t.jpg

13052009002g.jpg

13052009003h.jpg

13052009004q.jpg

13052009006k.jpg

13052009012.jpg

13052009011.jpg

Son düzenleme:

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yeni aracınız hayırlı olsun ;) Maşallah kazasız belasız.Yalnız bu ön eki hiç beğenmıyorum ben :)

MetalMorgue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
Xenon olayı şöle oluyo; kit halinde satılan bir sistem sis,kısa ve uzunlar ayrı ayrı satılmaktadır.
anladıgım kadarıyla aracın ilk sahibi sadece kısa ve sislere xenon uygulatmış, eger ki uzunlarında beyaz ışık vermesini istiyorsanız hem kısa hemde uzun kitler mevcut fakat fiyat olarak fark ediyor.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız gayet hoş..Hayırlı olsun..

Allah kaza bela vermesin..

OpeLim44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza beladan korusun...

turboburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese çok teşekkür ederim.MetalMorgue arkadaşım beni bu konuda bilgilendirdiğin için ayrıca ayriyetten teşekkür ederim ama sislerde xenon yok fotoğrafda öyle çıkmış galiba :)

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç.kazasız belasız kullanın