Gid Ekran Bilgileri değişir mi ?

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa hayırlı günler öncelikle :)

Dün gece saat 11 den beri forumdayım alakalı alakasız bilgiler aradım çok zevkliydi forumu bugünlere getiren herkesi tebrik ediyorum (bunca soruma günübirlik cevaplarınızla bana bile katlanıyorsunuz ya helal olsun :) )forumda 240 bastım diyenden tutun otomotik açılır bagaj kapağına kadar herşeyi okudum gözlerimden ateş çıkıyor şuan :D Neyse sorularımdan da anlaşılacağı gibi ilk defa bir araca bukadar önem vermek istedim, uğraşı bile zevkli açıkçası gün geçtikçe büyük sorunlardan küçüklere iniyorum elimden geldiğince halk tabiri cillop gibi olun istiyorum, emeğimin karşılığı olsun istiyorum :)

Neyse geceden beri bulamadığım başka bir konumda üstün körü sorduğum şu grafik destekli ekran da anlık tüketim ve menzil yazılarını kaldırmanın hiç mi yolu yok ? Klima ayarlarından vs feragat edip illa oraya izole bant mı çekeyim bilemedim :D Küçük bir sorun ama takıyor insan :)

Teşekkür ederim şimdiden :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Grafik ekran da ne yapmak istiyorsunuz tam anlamadım . Yakıt tüketim değerlerini kapatmak istiyorsanız aracınızın model yılına bağlı olarak Tech2 kapatmak mümkün.

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grafik ekran da ne yapmak istiyorsunuz tam anlamadım . Yakıt tüketim değerlerini kapatmak istiyorsanız aracınızın model yılına bağlı olarak Tech2 kapatmak mümkün.

Evet menzil ve anlık tüketim verilerini gizlemek istiyorum, tek yol tech2 midir ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bildiğim o var , kod index güncellemesi yaparak rakamların gelmemesi sağlanıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AVa12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki yazılım güncellemenin ne gibi bir faydası var ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt bilgilerini neden kapatmak istiyorsunuz acaba merakımı mazur görün

Sony Z5 ile gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
peki o bilgiler nasıl sıfırlanıyor. ekran kalsın ama değerleri sıfırlamam mümkün mü.