German style corsa c

brianSRT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın arkadan fotsunu koysaydın ıyı olurdu jantlar ön arka ofset kac ?

saol. jantlar ön arka oalrak 5 ofset, daha önce 7.5 ofset denedim bu yaylarla oturdu camurluga bunda karar kıldım bencede yakıştı kamber kiti siparişimide heyecanla bekliyorum..

Son düzenleme:

brianSRT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar farlar ve amerikan parklar yakışmış..cam filmi + kapı direkleri folyo kaplama ile daha şık görünecektir maşallah Allah kaza bela vermesin güle güle bin

nzm66 teşekkürler
aracımda ön cam dahil komple llumar marka gold cam filmi vardır. açık ton oldugu için fotolarda belli olmamış sanırım.

aracım 1.4 comfort modelidir..

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş... :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
saol. jantlar ön arka oalrak 5 ofset, daha önce 7.5 ofset denedim bu yaylarla oturdu camurluga bunda karar kıldım bencede yakıştı kamber kiti siparişimide heyecanla bekliyorum..
maşallah yınede guzel olmuş arkalar 7,5 olsaymış veya 7 daha guzel olurmuş yaylarla araba oturmuş 7,5 olması ıcın baya tatdılat lazım gerek yok boylede guzel kamber vermenede gerek yok bence böylede guzel:)

brianSRT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah yınede guzel olmuş arkalar 7,5 olsaymış veya 7 daha guzel olurmuş yaylarla araba oturmuş 7,5 olması ıcın baya tatdılat lazım gerek yok boylede guzel kamber vermenede gerek yok bence böylede guzel:)

tetşekkürler burak53

aslında jantlar 7 ofset et25 diye geçiyor ama,ofset genişliği olarak ölçünce 5 çıkıyor.
kamber kit siparişinide verdim artık gelince takıcam. önlerde 2 derece ayar var zaten önü açtım ama arka düz kaldı. oyüzden sipariş verdim uyumlu olsun diye, 2 derece falan vericem kamberi,başkalarının yaptıgı gibi güneşe bakmicak jantlar :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tetşekkürler burak53

aslında jantlar 7 ofset et25 diye geçiyor ama,ofset genişliği olarak ölçünce 5 çıkıyor.
kamber kit siparişinide verdim artık gelince takıcam. önlerde 2 derece ayar var zaten önü açtım ama arka düz kaldı. oyüzden sipariş verdim uyumlu olsun diye, 2 derece falan vericem kamberi,başkalarının yaptıgı gibi güneşe bakmicak jantlar :)
hayırlısı olsun kardesım gulegule kazasız belasız bın:)