geri görüş kamerası

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: geri görüş kamerası

HaKaN link' Alıntı:
Sn. astraowner kamera değişimini nasıl yaptınız. Benim kamera işlevini yitirdi, yenisini alacağım.
Sadece soketi çıkarıp mı taktınız. Bu kamerayı almayı düşünüyorum

http://www.aktepesound.com/?urun-3619-OPEL-OEM-GERi-GORUS-KAMERASI.html
ben değiştirmedim necvox elemanları değiştirmişti ama ordaydım tornavidayla hafif esnetip açıyorlardı sanırım ondan sonrası çok basit zaten eski scart girişlerinde olan 3 lü belkide 2 li olabilir ses olmadığı için şuan hatırlamıyorum kablolar çıkıyor birbirine takıp gevşemesin diye bantlıyorlar sonra yerine oturtuyorlar hepsi bu sipariş vermeden önce şuanki kameranın üstünde deneme yapabilirsiniz

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada ilana girmemiştim şimdi baktım orda görünen 2 kablonun araç içinde karşılığı var birbirine takıp bir güzel elektrik bantıyla sabitleyip basitçe halledebilirsiniz diye tahmin ediyorum sonra da görünüyor fotoda zaten bir dili var direk takılıyor yerine

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
ben değiştirmedim necvox elemanları değiştirmişti ama ordaydım tornavidayla hafif esnetip açıyorlardı sanırım ondan sonrası çok basit zaten eski scart girişlerinde olan 3 lü belkide 2 li olabilir ses olmadığı için şuan hatırlamıyorum kablolar çıkıyor birbirine takıp gevşemesin diye bantlıyorlar sonra yerine oturtuyorlar hepsi bu sipariş vermeden önce şuanki kameranın üstünde deneme yapabilirsiniz
bugün kamerayı söktüm siyah kablosu vardı kendime doğru çekmedim aslında
plastik kısım kırıldığı için artık tutmuyor, yarın bir bakayım olmazsa
serviste de aynı ücrettir ama şimdi vakit bulup da servise gidemediğim için sipariş verip kendim
monte etmeyi düşünüyorum.
GG kamerası olmayınca değeri daha çok anlaşılıyor :)  Kamera büyük kolaylık hiç başınızı sağa sola
arkaya çevirmek zorunda kalmıyorsunuz. Birgün kamerasız kaldım eksikliğini hissettim açıkçası.

Daha iyi çözünürlüklü ve gece görüşü olan bir kamera araştırdım ama bulamadım açıkçası

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bu arada ilana girmemiştim şimdi baktım orda görünen 2 kablonun araç içinde karşılığı var birbirine takıp bir güzel elektrik bantıyla sabitleyip basitçe halledebilirsiniz diye tahmin ediyorum sonra da görünüyor fotoda zaten bir dili var direk takılıyor yerine
bugün söküp kendime doğru çektim 3 tane ince kablo geliyordu, belki biraz daha çeksem kabloyu
resimde görünen soket gelicekti. Neyse yarın kontrol edeyim bakalım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
bugün kamerayı söktüm siyah kablosu vardı kendime doğru çekmedim aslında
plastik kısım kırıldığı için artık tutmuyor, yarın bir bakayım olmazsa
serviste de aynı ücrettir ama şimdi vakit bulup da servise gidemediğim için sipariş verip kendim
monte etmeyi düşünüyorum.
GG kamerası olmayınca değeri daha çok anlaşılıyor :)  Kamera büyük kolaylık hiç başınızı sağa sola
arkaya çevirmek zorunda kalmıyorsunuz. Birgün kamerasız kaldım eksikliğini hissettim açıkçası.

Daha iyi çözünürlüklü ve gece görüşü olan bir kamera araştırdım ama bulamadım açıkçası
çekince gelecektir sizinde payı vardır dışarı kadar çıkarmışlardı uzundu ama sizin monte edenler ne kadar pay bırakmıştır bilemem ama tahminime göre vardır onunda çünkü başka türlü takılamaz heralde, bende kameraya çok alıştım gündüz görüntüde net ama gece görüşü olsa iyi olurdu , gecede iyice yanaşınca ne kadar boşluk kaldığını gösterebiliyor ama gece tek başına güvenmemek lazım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence kamera park ederken yaniltiyor
Altta kaldigi icin tam ayarlanmiyor yada ben yeni oldugu icin alisamadim ama gece bile cok net gosteriyor.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Valla Bulent abi bende oyle degil 2 cm kalana kadar park yapabiliyorum zamanla alisirsin

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ryanwilliams link' Alıntı:
Valla Bulent abi bende oyle degil 2 cm kalana kadar park yapabiliyorum zamanla alisirsin
Teknigi gosterirsin diren
Ne biliimm aliskin degilizya belki ondandir

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bence kamera park ederken yaniltiyor
Altta kaldigi icin tam ayarlanmiyor yada ben yeni oldugu icin alisamadim ama gece bile cok net gosteriyor.
kameraya alisirsin ozellikle alcakta kalan sensorun algilamadigi ama carpabilcek kaldirimlarda yanasmaa cok yardimci oluyor ayrica ilk zamanlarda vir guvensizlik oluyor tabi ama alisinca yeni aracinda ilk arayacagin ozellik olur