Generali Sigorta nasıldır?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Merhaba arkadaşlar,

Aralık ayında kaskom ve sigortam bitiyor. Generali sigorta çok taciz ediyor sürekli arıyor. Bugüne özel indirim vs. taktiklerle. Trafik sigortasını 163 TL ye kadar çekti. Sigortam.net bile 249 TL ye inebildi, o fiyata yaklaşamadı. Trafik sigortası hangisinden olursa olsun pek fark yok. Generali tercih edilebilir sanırım.
Şu an mevcut kaskom Groupoma. Yine en uygun fiyat Groupoma'dan çıkıyor gibi. Groupoma ile de bir sorun yaşamadım. memnunum. Sigortam netten aldığım teklif ve Generali'nin verdiği teklif ekte. Teminatlar üç aşağı beş yukarı aynı. Groupoma ile devam mı etsem yoksa Generali yi mi denesem. Trafik sigortasında Generali'ye sıcak bakıyorum. Diğeerlerinden %40-50 daha uygun. Sigortacı arkadşımla görüştüm ondan daha fiyatlar gelmedi. Onun da söylediği başka sigotadan aldığın fiyat neyse ben de o fiyattan yaparım. Fikir ve önerilieriniz için şimdiden teşekkürler.

[img=162x600]http://i.hizliresim.com/XYVmY5.jpg[/img]

http://hizliresim.com/OdYmy5

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Generali Sigorta nasıldır?

HasanM link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Aralık ayında kaskom ve sigortam bitiyor. Generali sigorta çok taciz ediyor sürekli arıyor. Bugüne özel indirim vs. taktiklerle. Trafik sigortasını 163 TL ye kadar çekti. Sigortam.net bile 249 TL ye inebildi, o fiyata yaklaşamadı. Trafik sigortası hangisinden olursa olsun pek fark yok. Generali tercih edilebilir sanırım.
Şu an mevcut kaskom Groupoma. Yine en uygun fiyat Groupoma'dan çıkıyor gibi. Groupoma ile de bir sorun yaşamadım. memnunum. Sigortam netten aldığım teklif ve Generali'nin verdiği teklif ekte. Teminatlar üç aşağı beş yukarı aynı. Groupoma ile devam mı etsem yoksa Generali yi mi denesem. Trafik sigortasında Generali'ye sıcak bakıyorum. Diğeerlerinden %40-50 daha uygun. Sigortacı arkadşımla görüştüm ondan daha fiyatlar gelmedi. Onun da söylediği başka sigotadan aldığın fiyat neyse ben de o fiyattan yaparım. Fikir ve önerilieriniz için şimdiden teşekkürler.

[img=162x600]http://i.hizliresim.com/XYVmY5.jpg[/img]
Abi neticeyi paylaşırsan çok sevinirim. Benim de ocak-şubat gibi bitecek. Bu GENERALI'nin reklamlarını TV'de sürekli görüyorum ama emin olamıyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi eşim generalide genelmudurlukte.
Bende trafigi ordan yaptirdim fiyat cok uygun.
Ama kaskoda tavsiye etmiyorum cunku çoğu yetkili servislerle anlasmasi yok.
Kaza durumunda cebinden para verim sonra sigortadan almakla ugrasican yada anlasmali tamircilere yonlendirecek seni.
Benimde kasko grupama elit sigorta.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

mucahitduran link' Alıntı:
Abi neticeyi paylaşırsan çok sevinirim. Benim de ocak-şubat gibi bitecek. Bu GENERALI'nin reklamlarını TV'de sürekli görüyorum ama emin olamıyorum.

Necieyi paylaşırım merak etme :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

BÜLENT link' Alıntı:
Hasan abi eşim generalide genelmudurlukte.
Bende trafigi ordan yaptirdim fiyat cok uygun.
Ama kaskoda tavsiye etmiyorum cunku çoğu yetkili servislerle anlasmasi yok.
Kaza durumunda cebinden para verim sonra sigortadan almakla ugrasican yada anlasmali tamircilere yonlendirecek seni.
Benimde kasko grupama elit sigorta.

Sağolasın Bülent, trafik sigortasını düşünüyorum ama dediğin gibi kasko da tereddütlerim var. Zaten ben Orjinal servis anlaşmalı fiyat istedim, yoksa kendi servislerinde yaptırmayı kabul edersen 600 küsürler iniyor. Eskiden Akdeniz sigorta vardı o da ya onların servisinde yaptırıcan yada başka yerde yaptırısan sen ödeme yapıyordun sonra sigortadan alıyordun onda da kesinti yapıyorlardı, kendileri yaptığında ki masrafı kadarını ödüyordu. Battılar tabiki. :) Kaskoda uzak durmak lazım o zaman. Groupoma ile devam edeceğiz galiba. Teşekkürler. :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi bende Liberty den yaptırdım ama şu ana kadar kasko luk bir sıkıntı yaşamadım şükür. Fakat bugün servise geldim Liberty sigortayı da burdan yaptırmıştım dedim ki mini onarım anlaşmanız varmı ufak bir tamponu taşa sürtme vardı.. Anlaşmamız yok dediler kendi yaptırdıkları sigortayla mini onarım anlaşmaları yokmuş :) Fakat sözleşme herşeyi kapsıyor 1500 lira ödedim önümüzdeki sene %30 indirim sözü verdiler bakalım...

Bu arada doğal afet falan herşeyi kapsıyor fakat anahtarla çalınmayı kapsamıyor.. Sadece benden anahtarı gasp ederlerse kapsıyormuş.. Bir de aracı aldıktan ilk 12 ay içerisinde pert yada çalınma olursa rayiç bedel üzerinden değil satın aldığım fiyat üzerinden ödeme yapıyorlarmış..