General Mobile Discovery Alayım mı Kullananlar?

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malumunuz yeni yasa cuma gününden sonra taksitle telefon alınmıyor bende General Mobile Discovery 16gb siyah yada mavi alayım dedim kullanan varmı tavsiye eder misiniz 680 lira fiyatı var o da bugün alırsam.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Onur ben netten çok baktım bu markaya ama adamlar işi fırsata çevirdi fiyatını anında zamlandırdılar...

Eğer ki ihtiyacım var diyor ise al derim. Ama yoksa boş ver...

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gider evkur dan alırız abı taksıdı kessınler sıkıntı yok 100 lıra fazla verırız alırız zaten kredı kartınada faız verıyorduk

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta ben kullanıyorum 1 ayı da geçti Migros'dan 599 TL ye 12 taksitle aldım. Şu ana kadar hiç bir şikayetim de olmadı.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 ay önce hem kendime hem eşime s4 mini aldım ve toplamda 2300 TL verdim. Ama bahsi geçen telefonu alsaydım 950 TL cebimde kalacaktı ki kamera ve ram harici neredeyse bir farkı yok. Hepsi android işletim sistemi ve indirilen uygulamalar aynı. Çok çok extra birşey yapmayacaksanız(corel draw, skype, programlama) internet, bazı programlar için bahsi geçen Discovery yeter bence. Bu arada 1 aya kadar 2. nesli geliyormuş deniyor.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla alayım ben bunu o zaman bıktım bu blackberry den eskiden iphone 2 üm vardı 2 sene kullandım fişini çekti apple kullanılamaz bir hal aldı kızdım 8310 aldım birtane kırmızı 1 sene onunla direndim ya oda iki msj atıyosun hafızası doluyor filan olmadı black berry buldum arkadaştan geçici bunuda hiçççç sevmedim bir telefon almam şart gelen whatsup soruyor giden instagram sorar oldu kullanmıyorum demekten bıktım artık kullanacaz sanırım sanırım günümüz şartlarında telefonu parçalamaz bozmaz isem yeni yazılımlara 2 sene dayanacak potansiyel var gibi bu telefonda

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:32 ----------

Onur ben netten çok baktım bu markaya ama adamlar işi fırsata çevirdi fiyatını anında zamlandırdılar...

Eğer ki ihtiyacım var diyor ise al derim. Ama yoksa boş ver...

Benimde bir akıllı telefonumun olma zaman geldi be Nadir abi :)

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 haftadır kullanıyorum. Gayet güzel memnunun. 1000 tl üstü telfonlarla eş değer özellikle sahip. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ölü piksel sorunu var. batarya ve mikrafon ısınma problemi var. bataryalarının bazı serilerinde örneğin %60 gösteririken bir anda %30 düşme sorunu var. ama sağlamına denk gelirseniz s3 den farkı yok ;)