Genel Bakım Zamanı Geldi...Ürün Markaları & Siparişlerim...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar yaklaşık 1 aylık kullanıma göre Motul ile gerçekten moturun daha rahat ve sessiz çalıştığını söyleyebilirim...Daha önce,4-5 kez Castol Magnatec Edge 5w-30,2-3 kez Shell Helix Ultra pro 5w-30 yağlar kullandım...Her ikisine göre motor bariz bir şekilde Motul 8100 X-Clean Efe 5w-30 ile daha sessiz ve rahat çalışıyor...Herkeze tavsiye ediyorum...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
O yüzden sürekli önerimizdir luiqi moil yada motul opel motorları çalışma gereği sıcak seviyorlar ve bu marka yağ üreticilerine baktığınız da önce super spor araçlara yağ üretiyorlar di normal araçlara da üretmeye başlayınca gerçekten kaliteli yağlar tabi her markada aynı etkiyi vermeyebilir

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkçası yağ konusunda değişimden sonra olanları psikolojik gibi görürdüm yani ''SANKİ''li cümleler kuruluyor...''Sanki biraz daha sessiz gibi''falan...Ama ben bariz birşekilde farkettim...Motorun çalışmasındaki rahatlığı ve sesin daha az olduğunu açıkça görüyor ve hissediyorsun...Bir dahaki değişimde test etmek amacıyla birde Liqui Moly i deniycem..

• Beğen
Tepkiler: Kaan.