Genel Ariza Lambasi Uyaris!!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracınızla hareket halındeyken bır sanıyelıgınede olsa arıza lambanızın yandıgını görursenız hemen tamırcınıze yada yetkılı servısınıze göturup makıneye baglatınız aracanızın calısmasında bı sorun olmasa dahı! o lamba yandıgı an arıza beyıne kayıt edılmıs demektır ve hata mevcut degıldır. hata sureklı yandıgında mevcuttur. yanı bozuk bı parca yok ama bı anlık bı sorun olan bı parca vardır. makıneye baglatıp arızanın ne oldugunu ogrenın ve arızayı sıldırın bırdaha yandıgında baglattıgınızda ne sızın kafanız nede ustanın kafası karısmaz daha kolay sorununuz çözulur
ucretlı oldugunu dusunuyorsunuz nasıl alıyorlar ucret aklım almıyor bozuk parca bulursan degıstır ıscılıgını alacan parca paranı alacan zaten.
ama ben musterılerımden makıneye kesınlıkle ucret almıyorum cunkı makına benım ıcın kolaylık zaten musterıden nasıl para ısteyecemkı
ha su var aracımı komple test ettırmek ıstıyorum dıye bırısı cıkıp gelırse 10-20 ytl ye yapılıyor bu test

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde arasıra yapıyo calibrada 1.vites gaz vermediğimizde düz yolda motor ışıgı yanıyo stop ediyo

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir sabah araba çalışmadı ve motor arıza ışığı yanıp sönmeye başladı. Bu konuda Ankara Opal'in açıklaması : ''Merkezi kilitteki algılayıcı motoru görmüyor, kapıları bir- iki kez açıp kapatın'' oldu.. Ne kadar doğrudur acaba? Hala çok nadiren aynı problemi yaşıyorum, endişelenmiyor değilim..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Şu egzos arıza ışığı mıdır nedir tam bilmiyorum valla (musluk gibi olan)bende son zamanlarda daha sık yanmaya başaldı.Her seferinde götürüp söndürttürüyorum,ustam sağolsun para almıyo zaten.Sebebine gelince araçta LPG olduğu için ateşleme hatası gösteriyomuş araç ve normal dedi ... :confused: