Gene zam...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
............. kabahatler kanununda sarhosluk, gurultu,rahatsız etme,cevreyı kırletme, kımlıgı bıldırmeme,emre ıtaatsızlık gıbı maddelerı var.............

Sen iktidarı boykot ederken polis için bahane mi yok. İşte sana en geçerli bir bahane "kaşının altında gözün var" . Hem bu bahane her türlü karakolda geçerlidir :kop:. Sen daha hiç namerde denk gelmedin galiba (Allahta denk getirmesin) o yüzden biraz tecrübesizsin. Bak memleketin nice adamları içeride tesbih çekip, gün sayıyor.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhum Ecevit'i hatırladım. o da aynı günde 2-3 kere zam yapıyordu.
elektrikli araba şart oldu. onu araşırdım ama o da menzili 160 km. şehirler arasına otobüse binmek gerekeck:)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen iktidarı boykot ederken polis için bahane mi yok. İşte sana en geçerli bir bahane "kaşının altında gözün var" . Hem bu bahane her türlü karakolda geçerlidir :kop:. Sen daha hiç namerde denk gelmedin galiba (Allahta denk getirmesin) o yüzden biraz tecrübesizsin. Bak memleketin nice adamları içeride tesbih çekip, gün sayıyor.

savas abı dusuncene saygı duymakla beraber katılmıyorum. 27 yasımdayım ve suana kadar haksızlıga ugradıgım her konuda ılgılı yerlere sıkayetımı bıldırdım.bır cogundan haklı olarak ayrıldım.eger bu masumane kucuk eylemden dolayı kabahatler kanunu gerekce gosterılerek ve kabahatım kasının altında gozun var denerek ıspat olunacaksa en fazla 154 lıra cezayı vermeye razı olurum.sessız cogunluk bır ıse yaramaz benım gorusume gore savas abı.tecrubene saygım sonsuz ancak basımın dık olmasına da kendım adına saygım sonsuz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hasan normal şartlarda dediklerin çok doğru ama bu ülkede bak neler neler oluyor. Allah kötülere denk getirmesin. Benim bir akrabam otostop yapıp tanımadığı birisinin arabasına bindi, rutin yapılan polis kontrolünde araç sahibinin üzerinde uyuşturucu çıktığı için hemen içeriye tıktılar. Suçsuzluğunu ispat edene kadar yaklaşık 2 sene kadar içeride kaldı. Bak bir teğmenin telefonuna emniyette ilaveler yaptılar. Bunlar belki çok uç örnekler ama gerçek.

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim kimse dert yanmasın...kendimiz istiyoruz böyle yönetilmeyi....

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler sondaj işiyle uğraşananız varsa bana bı yardımcı olsun benım evin bahçesini kazalım. bakarsınız petrol çıkar . ilk deponuzu bedava fullerim ondan sonraki depolarıda 12 hazıranda genel seçimlerde oyunuzu kime attığınıza bağlı olarak bedava fulleyebilirim!!

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet seçim vaatlerinde mazotu 1 lira yapacaz diyor....bunlar nerden bulacak kaynağı diye soracağına.......sen vergileri normal seviyeye bir çek, birde cebine girenden biraz kıs, valla bal gibide olur mazot 1 lira.........

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumhurbaşkanımız Mısır halkına moral vermek için Mısır ziyaretinde bulunuyor. Sanki kendi halkının morali çok süper de :mad:.

Abi en güzeli cumhurbaşkanını değiştirmenin yollarını bulmak.. Bu ülkenin buyuk kısmı genç nüfus ve herkes neyın ne olduğunu görmeye başladı ama adamlar akıllı üniversitelerde final haftalarının başladığı döneme seçimi aldılarki akıllı genç arkadaşların oyları ziyan olsun diye