Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben abanta gelirim selamı mı veririm sonra da misler gibi mangalımı yakarım.kusura bakmayın geçen sene harbiden aç kalındı onca yolu teptik aç aç döndük illaki muhabbet olacak dostların hali vakti sorulacak ama o kadar yorulup da aç kalındımı o gezi içime sinmiyor kimse kızmasın düzün bozucu olmak istemem ama ben mangalımı yakarım.

serhat işte buuu yaz benide yanına deniz +2

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben mekana gidilmesin demiyorum sen söylediklerinde haklısın ailecek gelen olacak ben sadece doymayan arkadaşlara seslenmek istedim:D benim izleyeceğim yol isteyen olursa başımın üzerinde yeri var gider muhabbeti yapar yemek zamanı ben kaçar

Doymayan arkadaşlar derken Serhat :]

orkos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ooo başkan en sonun da binmiş o güzelim makinaya öyle poz vermekle olmuyo yalnız :))
Tamam hatta motorları olanlar motorlarla gelsinler ..
Hatta bizden sağlam 5 motorcu çıkar :)).
Savaş abimde var süper .
Sorun olmazsa bende çok isterim.
Kankalar göremedim sizin durumunuz nedir??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir haftalık aradan sonra eve geldim. Dün Adapazarı'nda bir iki yere baktık. Baktığımız yerler arasında aklıma en çok yatan yer Kazımpaşa yolu üzerindeki Köşk köfte salonu oldu. Açık ve kapalı alanı, otoparkı yeterli, çocuklar için ufak çaplı bir oyun alanı mevcut, yeşillikler içinde güzel bir yer. Resimlerini çektim, ama Adapazarı üzerinde fazla durulmadığı şimdilik fazla resimleri yüklemiyorum. Talep olursa ayrıntılı resimler yükleyebilirim.

sany2103.jpg

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1

burda amac doymakmi, yoksa Ankara-Istanbul bulusmasi yapip Opelim.net in yasgününü kutlamakmi?

Serhat, sakin yanlis anlama lütfen. Yemegi ilk planda tutan arkadaslarin hepsine sesleniyorum

aileler, cocuklar olucak. simdi mangal yapildiginda elbette daha cok doyucaksin, midemiz daha cok bayram yapicak, ama diger türlüde bayanlar ve cocuklar daha cok sikinti yasicaklar. en basta WC olayi.

Kagithanede yaptigimiz Mangallarda kimse bir sikinti yasamadi (bir seferinde Oktay´in tuz krizi disinda :) )

Tesis (illa orasi veya burasi demiyorum, veya mesafe önemli degil + - 20-30 km) hepimizin daha rahat edicegi bir mekan olur, sadece biz oluruz. baskalari tarafindan rahatsiz edilmeyiz, coluk cocuk rahat eder, hepimiz rahat ederiz. Böylelikle muhabbete kaynasmaya daha fazla zaman kalir.

amacim kimseyi kirmak degil, herkezin fikrini özgürce söyliyebilecegi gibi bende süsüncelerimi aktarmak istedim.

anket acilsin ve cogunlugun kararina birakilsin

ona göre gelmek isteyen sayisi da belli olur

abi mevzu yemek değil ise 30 lira vermeyelim olmaz mı kfc kova alırız ordada yeriz misal tabii. hem yemek yemedik hemde büyük bi para verdik sonrada mangal yapılan yere gittik :) millet sohbet edeceğine milletin mangalına baktık :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"3 senedir bir şekilde katılamadığım bu etkinliğe bu sene mutlak gelmek adına 2 temmuzda yola çıkmam gereken tatil iznimi askıda tuttum.Amacım benim için değerli bir kaç dost yüze merhaba diyebilmek.Diğer amaç ise orada bulunduğumuz kısıtlı saatlerde rahatlığı ve konforu iyi olan bir yerde çocuğu olan arkadaşlarımızın sıkıntısız olmaları ,böylelikle rahatca güzel sohbetlerini paylaşmak.
Günlerdir mekan derdindeyiz!! Yolunda sıkıntı olmayan ve temiz bir yer olsun.Aç kalanlar bir zahmet sizde alın Serhat gibi mangalınızı arabanıza yaparsınız bir köşede mangalınızı kimse karışmaz.Bir an önce karar verin lütfen bir zahmet, bu etkinliğe göre bir çok planı benim gibi ertleyen bekleten var belki...Yeter artık ama?!??"

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
programda her hangi bi şekilde iptal edilmeyecektir. sadece yer olarak muallakta kalmıştır.

açıklama yaptım sebep şu 30 lira bi ücret verdik ve çok kişi hem fiyattan hemde yemekten yakındı zaten sahibide değişmiş amma bilmiyorum etmiyoruz. bende serhat abinin yapsındayım :) oraya gitmişken neden yemiyeyim. insanın damak tadı ne kadar iyi olursa muhabbet okdar sağlam olur :)

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi mevzu yemek değil ise 30 lira vermeyelim olmaz mı kfc kova alırız ordada yeriz misal tabii. hem yemek yemedik hemde büyük bi para verdik sonrada mangal yapılan yere gittik :) millet sohbet edeceğine milletin mangalına baktık :)

Mustafa sen yemege takmissin :) sen diyorum ama, yemek konusuna takili kalmis herkeze anlaminda.

gecen sene adam basi 30 lira verdik, 150 lira benzin yaktik. ne olmus?
birdaha bir araya bu kadar kapsamli gelebildikmi, malesef hayir. Bilirsinki Mustafa, elimden geldigince bende tümm aktivitelere katilmaya calisiyorum.

yemek ikinci planda, neden gitmisken en iyi eti, en iyi yogurdu, en iyi salatayi yemiyelim, orda hem fikirim, ama yiyemesekte hepberaber olalim, sohbetlerimizi yapalim.

abi ben mekana gidilmesin demiyorum sen söylediklerinde haklısın ailecek gelen olacak ben sadece doymayan arkadaşlara seslenmek istedim:D benim izleyeceğim yol isteyen olursa başımın üzerinde yeri var gider muhabbeti yapar yemek zamanı ben kaçar

bak bu iyi bir fikir, bizde tesiste yemegimizi yedikten sonra zaten gölün oraya gidicez, yaniniza geliriz :)

"3 senedir bir şekilde katılamadığım bu etkinliğe bu sene mutlak gelmek adına 2 temmuzda yola çıkmam gereken tatil iznimi askıda tuttum.Amacım benim için değerli bir kaç dost yüze merhaba diyebilmek.Diğer amaç ise orada bulunduğumuz kısıtlı saatlerde rahatlığı ve konforu iyi olan bir yerde çocuğu olan arkadaşlarımızın sıkıntısız olmaları ,böylelikle rahatca güzel sohbetlerini paylaşmak.
Günlerdir mekan derdindeyiz!! Yolunda sıkıntı olmayan ve temiz bir yer olsun.Aç kalanlar bir zahmet sizde alın Serhat gibi mangalınızı arabanıza yaparsınız bir köşede mangalınızı kimse karışmaz.Bir an önce karar verin lütfen bir zahmet, bu etkinliğe göre bir çok planı benim gibi ertleyen bekleten var belki...Yeter artık ama?!??"

+1

programda her hangi bi şekilde iptal edilmeyecektir. sadece yer olarak muallakta kalmıştır.

açıklama yaptım sebep şu 30 lira bi ücret verdik ve çok kişi hem fiyattan hemde yemekten yakındı zaten sahibide değişmiş amma bilmiyorum etmiyoruz. bende serhat abinin yapsındayım :) oraya gitmişken neden yemiyeyim. insanın damak tadı ne kadar iyi olursa muhabbet okdar sağlam olur :)

+1

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa sen yemege takmissin :) sen diyorum ama, yemek konusuna takili kalmis herkeze anlaminda.

gecen sene adam basi 30 lira verdik, 150 lira benzin yaktik. ne olmus?
birdaha bir araya bu kadar kapsamli gelebildikmi, malesef hayir. Bilirsinki Mustafa, elimden geldigince bende tümm aktivitelere katilmaya calisiyorum.

yemek ikinci planda, neden gitmisken en iyi eti, en iyi yogurdu, en iyi salatayi yemiyelim, orda hem fikirim, ama yiyemesekte hepberaber olalim, sohbetlerimizi yapalim.

bak bu iyi bir fikir, bizde tesiste yemegimizi yedikten sonra zaten gölün oraya gidicez, yaniniza geliriz :)

+1

+1

:) abi valla bişey demek istemiyorum ben diyorum ki ozman yemekte değilsek yemeği yemeyelim :) 30 liraya yazık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...