Gedizler :(

faruk_1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba astra severler.

Aracı  bildiğiniz gibi Gedizlerden ,Cumartesi günü teslim aldım.Bugüne kadar önpark sensöründen  sanki aracın önünde bir engel varmışçasına kesintisiz ikaz sesi  almaktaydım.Servisi aradım ''bu sorunun plakalıktan kaynaklandığını , gelirsem plakayı yapıştırabileceklerini'' söylediler.

Servise vardım ve aracı teslim ettiğim anda şok oldum.
Görevli olduğunu idda eden kişi plakalığı bir çekti ki tampon kopacak sandım
Ne yapıyosun dememe kalmadan plastik plakalığı paramparça etti ''abi bişi olmaz'' cevabıyla kendime geldim ne bişey olmaz içinde park sensörü olan tampon bu , hem esneterek tamponun üzerindeki boya bile çatlayabilirdi diyince ''vakitten kazanıyoruz böyle abi'' diyiverdi işini bilen görevli
Neyse dedim sineye çektim plakalığı yapıştırdı
Sonrasında  görevli arkadaşa ''aracın dönüş istikametine göre farlarda ekstra bir aydınlatma yapıp yapmadığından emin olamadım , acaba bir kontrol edermisiniz'' deme gafletinde bulunmuşum
Arkadaş kafasını fara dayayıp ''abi bu araçlarda öyle bir özellik yok '' gibi saçma sapan bir cevap verdi ''nasıl olur!! bu araçlada bu özellik standart değilmi? Hem aracım cosmo en üst donanım , farda da yuvası var'' diye üsteleyince ''abi bu araçlarda xenon farın kafası dönüşün yönüne göre döner oradaki yuva içi boş bırakılmış'' dedikten sonra oradan bi an önce uzaklaşmam gerektiğini anladım.
Gedizlerden çıkıp bir dükkanın büyükçe camının önünde durdum , kendi testimi kendim yaptım. ve bingo o konusunda pek bir uzman olan arkadaşın olmadığını idda ettiği olmayan sarı lambaların yandığını gözlerimle gördüm.
Bu bana gösterdiki Gedizlere gidilmeyecek ,yerine  sitede bahsedilen sponsor servisler ziyaret edilecek  

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Gedizler :(

Bu tip insanlar yüzünden Markaların araçların insanların güvenleri kayboluyor malesef

faruk_1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Bu tip insanlar yüzünden Markaların araçların insanların güvenleri kayboluyor malesef

Daha iki günlük olan araca önden asılması hiç hoş  olmadı gerçekten :(
Yani bir tornavida ile iki vida gevşetmek bu kadarmı zor

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbul'da ki gedizler de olabilir ama mersin'de ki gedizler de böyle bişeyin olması sözkonusu olamaz...

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar manisa çözel otomotiv süper.cuma günü aracımın içinden gelen seslerin hepsini kestiler ve silecek iz yapıyodu benim hoşuma gitmiyor dememle hemen onlarıda garantiden değiştirdiler.normalde garanti dışı oluyor.neyse kısacası tek kelime ile opele yakışan bir servis. thnxx

faruk_1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadan45 link' Alıntı:
arkadaşlar manisa çözel otomotiv süper.cuma günü aracımın içinden gelen seslerin hepsini kestiler ve silecek iz yapıyodu benim hoşuma gitmiyor dememle hemen onlarıda garantiden değiştirdiler.normalde garanti dışı oluyor.neyse kısacası tek kelime ile opele yakışan bir servis. thnxx
Sizin bulunduğunuz , nüfusun az olduğu  şehirlerde ilgi alaka daha fazla gibi , bizim buralarda malı satana kadar

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

faruk_1977 link' Alıntı:
Daha iki günlük olan araca önden asılması hiç hoş  olmadı gerçekten :(
Yani bir tornavida ile iki vida gevşetmek bu kadarmı zor

Beyefendi 2 dakika harcamamak için senin yıllardır çalıştıgın parana kıyabiliyor

faruk_1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Beyefendi 2 dakika harcamamak için senin yıllardır çalıştıgın parana kıyabiliyor
Far konusunda çok feci çuvalladılar birde bu arkadaş ve yanındaki görevli  konunun uzmanı kişiler  miş...

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plakalıgı da öyle kırarak sökmesi zaten belli etmiş ne mal oldugunu.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadan45 link' Alıntı:
Hemşo aracın içindeki sesler demişsin örnek verebilir misin nasıl sesler? benim sanki torpidonun üstündeki hop yuvasından ses geliyor gibi de buna benser sesler mi?