geçmiş olsun hasang.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Allah Bende Hiç Tanımıyor Olmama Rağmen Durumuna Çok Üzüldüm Forumu 1.Sayfadan Sonuna Kadar Hadi İnşallah İyileşir Diye Okudum..Ama Burak K Arkadaşımızında
Son Aktivitesi: Dün 02:05

???? Bilgisi olan var mı ?

Mesajıyla Dahada Bi Merak Ettim Lütfen Bilgilendirin!!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben ali çalışkan ...hasan ın abisiyim...şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun...hasan la ilgili yazmışsınız dua etmişsiniz...ALLAH hepinizden razı olsun ve sizlere böle bi sıkıntı vermesin...

hasan bılıosunuz yaklasık 3 sene önce beyın kanaması gecırdı...onun akabınde amelıyatı olduu...uyandı ...fakat ayaklanamadı ve konusamıyor ...sabırla beklıyor dua ediyor ve ailesi olarak bakıyoruz...doktorlar zamana bıraktılar iyileşme sürecini bizde zaman içinde yol alıyoruz ...olumlu yönde ama çok yavas bunada şükür ediyoruz yine..hasan ın anımsama tanıma gibi duygularında problem yok ...

sitedekı yazdıklarını açıp bazen okuyorum ona hoşuna gidiyor.... şu şu arkadasın sana şunu sormuş sende ona şöle yazmıssın dıorum keyıflenıyor...yanılmıyorsam bi bolu ankara gezınız olmustu onu hatırlatıyorum morelini yuksek tutmaya calışıyorum...

bende evde süreklı hasan layım...bende evin verdıgı sıkıntıdan dolayı bazen sitee gırıyorum bişeyler yapmaya calışıyorum...hasan görmek isteyen arkadaslarımıza her zmn kapımız açık ...inşallah en yakın zamanda aramızda olur herkesi büyük bi sevince boğar...dualarınızı eksik etmeyin inş...

telim arkadaslar
0 538 247 74 31

Son düzenleme:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, inşallah kısa sürede eski sağlığına kavuşur, Allah bu mübarek gün ve gecelerin hürmetine ona ve şifa bekleyen tüm hastalara sağlık ve sıhhat versin Amin.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin MUCİP ÖZ kardeşim bizler gibi şifa bekleyen herkese acil şifalar

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede bu kadar detaylı gezinmemiştim...çok güzel bi aile oluşmuş burada...ne güzel şeyler yazılmış ....herkese çok çok teşekkür ederim hasan adınada ...herkesin duaları kabul olur inşallah...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
sitede bu kadar detaylı gezinmemiştim...çok güzel bi aile oluşmuş burada...ne güzel şeyler yazılmış ....herkese çok çok teşekkür ederim hasan adınada ...herkesin duaları kabul olur inşallah...

Hasan abiyi tanımıyorum,bir muhabbetimiz yoktur ama herkes gibi bende bu mübarek günlerde Allah'tan Hasan abiye sağlık diliyorum.. İnşallah Hasan abi en yakın zamanda aramıza döner ve tanışmak,sohbet etmek nasip olur..

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrardan geçmiş olsun,inşallah bu mübarek günde daha güzel şeyler olur.