Gaz Kaçağı Hk.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar arabamda bir aydır mevcut ve giderek artan bir gaz kaçağı vardı ha baktırdım ha baktırıcam dün baktırdım kocaman lavato merkezi gördüm önünde sıra vardı dedim heralde iyi biryer bu kadar kalabalık ve taksici olduğuna göre neyse gösterdim arabayı baktılar ettiler abi filtre değişmesi lazım ayar yapılması lazım dediler bana hiç samimi gelmeyince durum geri geri çıktım ordan. Biraz öncede açtım motorun üstündeki kapağı arabayı gaza geçirip inceledim bariz bir şekilde enjektörün dibinden gaz geliyor çakmak çaksam yanar zaten iş hanının içinde olduğum için ortalığı yoğun koku sardı stop ettim boğazı ve hava filtresini söktüm enjektörün bütün hortumlarını dibinden kestim hepsini tek tek yeniden oturttum enjektörüde bi sildim temizledim altınada sünger kesip klipsledim heryerinden sonuç sıfır gaz kokusu.

Malum gaz fiyatları son zamla beraber uçtu gitti bari havaya kaçırmayalım :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık gittiğiniz yerden kaçmakla büyük akıllılık etmişsiniz :) Fakat gaz kaçağını uzun süre bu kadar ihmal etmeyin allah korusun giden gaz olsunda cana bişey olmasın ;)

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık gittiğiniz yerden kaçmakla büyük akıllılık etmişsiniz :) Fakat gaz kaçağını uzun süre bu kadar ihmal etmeyin allah korusun giden gaz olsunda cana bişey olmasın ;)

Teşekkürler,
Koku az olunca umursamadım birde ilk gaza geçişte geliyordu önceleri sonra giderek artınca arabaya binenlerde bu koku ne böyle deyince olayın ciddiyeti değişti ben alışmışım sanırım kokuya pek alamıyordum :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yine de gaz kontrol cihazı ile bir kontrol ettir. Durduk yere iş çıkmasın mazallah başına.