Garip Bişey

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün aracımla çevre yoluna çıktığımda aklıma esti dedim gaza bir basıyım araba 4500 devir 155km tıkandı kaldı basıyom gitmiyor basıyom gitmiyor anlamadım bağırmıyorda o ara ekranda dış hava sıcaklığı 2.5 derece diye uyarı verdi acaba ondanmı gitmedi araba yerler ıslaktı baya TC devredeydi ondanmı gitmedi anlamadım. Araç 2000 cc 136 hp vectra BRC sıralı lpg var. Denediğimde araç lpg deydi. benim derdim ne acaba arabayıda çok iyi tanımıyorum.:( :( :(

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Lpg De 160 Bastim Araba Kasti Kendini Dahada Zorlayacaktim Yol Yoktu :D Bide Otobanda Hararet Hiç 80 In üstüne çikmiyo Bunun Zarari Varmidir motora Düşük Isida çaliştigi Için Araba

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm ben cok rahat 210-220 yapiyorum (benzinle) . hava filtresinden olabilir mi acaba? burda bir arkadasin arabasi basmiyordu,hava filtresindenmis. bir bak kendin. kaputu acinca solda.kirliyse degistir.

benim hararet 85-90 civari,bende assagi cekmeye calisiyorum sende yukari ismail :)

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hava filitresi yeni değişti benim anlamadığım pedalı döşemeye yapıştırdığım halde araba 4500 devirin üstüne çıkmadı. normalde 1. 2. viteslerde değişik zamanlarda denediğimde çıkıyordu. Ben yolun ıslak olmasından kıllandım biraz acaba onun içinmi gitmedi. Bunasıl iştir yahu 260 kadranın olsun 160 la bile gideme ben şahinle bile 180 e çıkmıştım.:mad: :mad: :mad:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filitresi yeni değişti benim anlamadığım pedalı döşemeye yapıştırdığım halde araba 4500 devirin üstüne çıkmadı. normalde 1. 2. viteslerde değişik zamanlarda denediğimde çıkıyordu. Ben yolun ıslak olmasından kıllandım biraz acaba onun içinmi gitmedi. Bunasıl iştir yahu 260 kadranın olsun 160 la bile gideme ben şahinle bile 180 e çıkmıştım.:mad: :mad: :mad:

vardır bi derdi. ustalar yardımcı olur. 200'ü çok rahat görürsün.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tc yi kapat tekrar dene en mantıklısı bu görünüyor galiba

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence benzine geçip bir deneme yap hiç normal değil bu durum,eğer benzinde daha üst devirlere ve kilometreye zorlanmadan çıkıyorsa lpg ye bir baktır derim...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz teli bollaşmış olmasın ben zorlanmadan tüpte 160 yapıyorum sen gaz teline baktır.

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filitresi aracı baya kasıyo benim aracta zavoli sıralı sistem war 260 gçrdum aydın otobanında aracım 2.0 16v arac gitmiyorsa hava girişleriyle alaklaı bi sorun olabilir bence