Garanti Bozulurmu?

reko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadslar 2010 111.yıl corsam var..mevcut 7 adet hoparlor ve cd30 teybe bass destegı saglamak istiyorum..bunun için bagaja bir kabin ve mono amfi yerleştirmek düşüncesindeyim ama yapılan tesisatta aküden enerji kablosu çekilecegını öğrendim ..bu garantiyi bozarmı..mevcut sisteme ek bass almak için garantiyi bozmadan ne yapmalıyım önerileriniz nelerdir..saygılar..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca ses sistemi bağlamak garantiyi bozmuyor.Direk öğrenmek için servisinizi arayıp sorun kesin çözüm olur.

reko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradım servisi eger aku ile ilgili problem çıkarsa bozulurmus..o nednele simdilik rafa kaldırdım..

Son düzenleme:

sellcuksky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reko slm bendede 111,yil astra hb war neler yaptim arabaya cikmiyo garantiden

reko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yaptın? ses sistemi ile alaklı ise yazarsan sevinirim..ben biraz araştırdım bazıları çakmaklıktan elektriği almış ses içinse mevcut hoparlor sisteminden paralel alıp amfiyi beslemiş..belki bende böyle yapailirim..opel biraz tuhaf firma olmaz olmaz garantilik birsey çıkar bunun çıktı derler..o nedenle en az ugrastırıcak sekılde yapmak ıstıyorum..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk defa senden duydum ya muzık sistemi kurunca garanti kapsamı dısına cıkması :S

c0k sacma bısey bu..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
elektrik sistemi ile ilgili sorun yaşarsanız ve ses sistemi varsa garanti dışı kalırsınız.Sonuçta belli bir yüke göre üretilmiş elektrik tesisatına +200 300 wattlık ekstra parçalar bağlarsanız sorun çıkabilir.
Ama biraz sosyal ilişkileriniz iyiyse, uygun bir serviste hiçbir şey garantiyi bozmaz:D

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
bende de corsa wardı ses sistemi yapmamıştım ama arabayı yetkili serwise götürmedim ayrıca yay taktırdım garantiden çıktı doğal olarak :D sonra abs ışığı yandı ve beyni yanmış dediler garantiye sokmadılar fln.. almanyaya bi mail :D herşey halledildi :D

reko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk defa senden duydum ya muzık sistemi kurunca garanti kapsamı dısına cıkması :S

c0k sacma bısey bu..

aman hocam oyle düşünme araçta elektronik bir sorun çıkar ve sende garip bir servise gidersin adam ses sistemine baglar sorunu ..eger boyle birseyden suphelenirseler aracın resmini çekip gm türkiyeye yolluyorlarmış.....daha önce böyle problem yaşayan varmış..zaten yukarıda bir arkadasta açıklamış..işte bende bu yüzden ne yapmalıyım diye foruma sordum sagolsun arkadslar açıklamış..kesinlikle sorun çıkmaz kimse diyemiyor ..o nedenle bende en az sorunlu şekilde yapmayı planlıyorum.. zaten biraz erteledim düşüncemi mart yada nisan ayı gibi yapmayı dusunuyorum...

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorduım da garanti benim elimi kolumu bağladı. ya bu arada bende de 2011 astra h var 7 baz hoparlör dio 2 twtr 4 tane kapıda hoprlör var etti 6 . 1 tanesi nerde ??