Garanti Bozulma Mevzusu Ve Özel Servis Tavsiyesi

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti bitine kadar bakımlar baya pahalı oluyor ama bazen o garanti çok işe yarayabiliyor. özellikle dizel yada otomatik araçlarda şahsen garantisini bozmak istemem. benim aracım full servis bakımlı ve bunun birkaç kez yararını gördüm. iyi niyet garantisinden yararlandım. aracımın 5 senesi dolduğu için şu anda çok uyguna bakımını yetkili serviste yaptırıyorum ve memnunum.
bazen araçta bir sıkıntı olduğunda anahtarı önlerine koyuyorum ve bu arabanın kaputunu sadece siz açtınız ve şimdi de sorunu çözün diyebiliyorum.
Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim. Yetkili servisle özel servis fiyatlarını karşılaştıracam. Gideceğim usta opel servisinden ayrılıp kendi yerini açtığı için çok güveniyorum. Serviste hala sevildiği ve hatrı geçtiği için de kovulma ya da kötü çıkmadığını, aksine keyfi ayrıldığını düşünüyorum daha fazla kazanmak ve çalışma saati özgürlüğü için. Bu yüzden içimde hiç kuşku yok. Bugün görüştüm kendisiyle, servisle kendi farklarını sordum anlattı sağolsun. Samimiyetine ve giden arkadaşlarımın memnuniyetine bakılırsa dürüst biri, ki bu devirde normal hayatta düzgün birini bulamazken sanayide bulursan kaçırmayacaksın diye düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Murat