gaflarınız, laflarınız

muratgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu güne kadar yaptığınız en büyük gaflar, uçarı laflar :)

ben bugün 6 aydır tanıdığım iki arkadaşımın iki rakipiletişim firmasında çalışan arkadaşımın evli olduğunu öğrendim ve dumur oldum arkadaşın kocası hakkında biraz atıyordumki ne diyon sen kocam hakkında diyi verdi bende dumur oluverdim :)

lafımda; 2003 te tüm yeni başlayan öğretmen arkadaşlarıma (ben dahil) gıcıklık çıkartan millieğitim müdürümüze eğitim esnasında

hocam bu sene emekli olacakmısın,dedim

niyeki, dedi

emekli ol da senin yerine ben müdür olacam ,dedim

herkesi müdür yapmazlar, dedi

bendeee "SENİ YAPMIŞLAR BENİDE YAPARLAR" dedim

ve sınıf yıkıldı adam esmerdi soyulmus şalgama döndü:rolleyes:

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb hocam meslektaşız
ben de şöyle bir gafta bulundum bacanağın düğünde kardeşiyle tanıştık
ne iş yapıyosunuz dedim o da sınıf öğretmeniyim dedi bende

--İlköğretim mi
--ortaöğretim mi diye sordum
--??

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama bundan daha iyisini gültekin isimli bi arkadaş yaptı lisedeydik müzik öğretmenimiz yeni araba aldı bu arada adam aynı hafta evlendi biz adamı tebrik ediyoduk hocam Allah bi yastıkta kocatsın mutlu messut......derken gültekin namı diğer keltekin geldi:

--hocam hayırlı olsun altınızda eskisin vuruğu kırığı var mı ilk el mi ikinci el mi kaç motor:):):)

çok güldük çooook hala güleriz buna..
gaf böyle olur be...

muratgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçenlerde abimdeyim abimin arkadaşıyanımda oturuyor nişanlısı karşımda bende sordum

dilek mustafa nerde
kız bana kaş göz ediyor
dedim balkondamı
hala kaş göz
bi baktım mustafa dibimde oturuyor :)

gaf adamımıyım ne

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sitede ne kadar çok güneş soyadlı üye var murat mustafa nihal :confused:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi kere Bİ arkadaşın bi kızla konuştuğunu gördüm dedim oo hadi yine iyisin ayarlamışsın bi tane diye adam o benim kız kardeşim demez mi REZİLLİK DİZ BOYU...

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi kere Bİ arkadaşın bi kızla konuştuğunu gördüm dedim oo hadi yine iyisin ayarlamışsın bi tane diye adam o benim kız kardeşim demez mi REZİLLİK DİZ BOYU...

o da birşey mi annemle karpuz almaya gittim satıcı kadın karpuzu neden karına taşıtıyosun diye beni azarladı

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da birşey mi annemle karpuz almaya gittim satıcı kadın karpuzu neden karına taşıtıyosun diye beni azarladı
oda iyi bide şunu dinle

arkadaş kız arkadaşıyla sinemaya gidecek daha dersanedeyiz ders var bana dedi sende paso var gel gidelim alalım pasoyla indirimli bilet banada arkadan olsun dedi :D :D :D neyse gittim arkadaş kapıda bekliyor ben dedim arkalarda bi yer olursa iyi olur diye ordaki de (ben bilgisayardan görüyorum yeri)2. kat( yani balkonun)en önünü verdim.En ön olmasın dedim tekrar oda balkon zaten arkadan başlıo dedi perdeye uzak dedi zaten...:D :D Hakkatende öyleydi.Ama dedim o açıdan değil dedim.O sırada arkadaş gelmez mi?hadi serhan nerde kaldın aldın mı biletleri girmiyo muyuz sineya diye:):):):):):)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi gün okulda fizik dersindeyiz hoce elektrik konusnu anlatıyo watt volt falan wattı anlattı bitirdi sonra dediki bide watt ın abisi var bilen varmı dedi bn de izin istedim kaldırdı hoca bnde gır gır olsun diye haciwatt dedim hoca sözlüden sıfır verdi oturttu yerime :):)