G Kasa Astraların motor numarası neresinde yardım lütfen

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamı tüv istasyonunda muayeneye soktum muayene sonunda motor numarasını gözle göremediklerini belirtip kusur saydılar o kusurdan geçiyorsun fakat ek 1 belgesi ilegittiğimden trafiğe vermem için gereken evrağı vermediler bu iş için yetkili servisten belge istiyorlar bana en yakın servis 80 km uzaklıkta başına böyle bir iş gelipte motornumarasının yerini bilenler bilgi paylaşırsa sevinirim

erenilter

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar arabamı tüv istasyonunda muayeneye soktum muayene sonunda motor numarasını gözle göremediklerini belirtip kusur saydılar o kusurdan geçiyorsun fakat ek 1 belgesi ilegittiğimden trafiğe vermem için gereken evrağı vermediler bu iş için yetkili servisten belge istiyorlar bana en yakın servis 80 km uzaklıkta başına böyle bir iş gelipte motornumarasının yerini bilenler bilgi paylaşırsa sevinirim

erenilter
ön sag paspasın altında plastık kapak göruceksın o kapagı ac altında motor numarasıı yazıyorr ;)
tuv dekıler nasıl göremııyo motor numarasını hayret edıyorum ya maksat ugrastırmak ınsanlarıı

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynen corsa c lerde de aynı yerde

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın bahsettiği numara motor no'su, ama sizin bahsettiğiniz yerde ki(sağ koltuk)numara şase numarası değilmi??

Benim bildiğim kadarıyla Motor numarası motor bloğunun sol tarafında, 2cmlik bir düz bir satıhta bulunur.. Yani kaputu açtığınızda sizin sağınıza düşer.. ayrıca servisde tanzim edilen ek1 olmadan yeni muayene kartı vermiyorlar.

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bugün motor meslek lisesine götürüp motor numarasının yerini öğrendim araç devir alırken sorun oluyor ama normal muayenede sorun yok onun için bilmenizde fayda var derim benim aracım 2004 astra njoy motornumarası yağ cubuğunun solunda yarın resim çeker eklerim bigi paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende bugün servise gittim saolsun usta gösterdi ama inanın kırk yıl düşünseniz aklınıza gelmez zaten üzerini toz filan kaplamış oluyo corsa c için söylüyorum tam olarak radyatör fanının tam karşısında hafif sollu duruyo alta doğru ancak seyyar ile belli oluyo