G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

white-21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: G.ANTEP DOLU YAĞIŞI 5 DK DA ÜÇ AYLIK ARACIMI EZDİ GEÇTİ..

iki gündür giremedim nete dostlar, antep karışık durumda herkes ne kazanırızın peşine düşmüş işçiliklerde de titizlik yok tahmin edilceği gibi.. bende bastığım gibi ist.ye geldim 12 saat yolculuktan sonra aracımı özel servise teslim ettim  bugun inşh. ekperstiz gelicek ikame aracımı da alıcam.. bir hafta kadar burdayız boyasız değişimsiz halledicez bakalım..  gelişmelerden haberdar etmeye çalışıcam.. dostlar , desteğiniz için hepinize teşekkürler..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

white-21 link' Alıntı:
iki gündür giremedim nete dostlar, antep karışık durumda herkes ne kazanırızın peşine düşmüş işçiliklerde de titizlik yok tahmin edilceği gibi.. bende bastığım gibi ist.ye geldim 12 saat yolculuktan sonra aracımı özel servise teslim ettim  bugun inşh. ekperstiz gelicek ikame aracımı da alıcam.. bir hafta kadar burdayız boyasız değişimsiz halledicez bakalım..  gelişmelerden haberdar etmeye çalışıcam.. dostlar , desteğiniz için hepinize teşekkürler..

Hadi Allah işini rast getire yoğrum...

֖ncesi ve sonrası fotoğraflar da isteriz rafık.

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun antepe yine dolu yagdı gecen doludan kurtarmıştım ama bu sefer benide vurdu arkadaşlar 3 aylık benim araçta çok derin olmasada benim saydığım 20 taneydi çok dikkatli bakınca belli oluyor çok üzgünüm gerçekten pazartesi servise gidecem bakalım ne diyecekler

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Hadi Allah işini rast getire yoğrum...

Öncesi ve sonrası fotoğraflar da isteriz rafık.

kardeş servise sordun mu ? tbugün antebe yine dolu yağdı bu ssefer kurtulamadım derin olmasada bende küçük 20 tane

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta lüleburgaza da dolu yağdı, sizi belki de şu an en iyi anlayanlardan biri benim diğeri abimin olan astralarımız yanyana duruyorlardı ve elden hiç bir şey gelmiyordu, dolu durunca arabaların yanina giderken ki yaşadığım korku çok kötüydü, benim için hikaye kötü bitmedi ama o korku bana yetti. Çok büyük geçmiş olsun.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exp27 link' Alıntı:
bugun antepe yine dolu yagdı gecen doludan kurtarmıştım ama bu sefer benide vurdu arkadaşlar 3 aylık benim araçta çok derin olmasada benim saydığım 20 taneydi çok dikkatli bakınca belli oluyor çok üzgünüm gerçekten pazartesi servise gidecem bakalım ne diyecekler

Geçmiş olsun, üzücüdür elbette ama ne yapalım can sağlığı olsun, Rabbim beterinden korusun :(

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuyla ilgili en son mesajın üzerinden neredeyse bir sene geçmiş, farkındayım arkadaşlar. Yine de dolu hasarı diye arama yapınca, karşıma bu konu çıktığı için buraya yazma ihtiyacı hissettim. Bugün akşam istanbul'da maalesef ben de doluya yakalandım. İlk izlenimlerime göre yaklaşık 20-25 tane iz var. Araç kirli olduğundan ve sırılsıklam olduğumdan fotoğraf çekemedim. Daha önce böyle tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım isteyeceğim. Nerede ve nasıl bir işlem yapmamı tavsiye edersiniz? Şimdiden herkese teşekkürler.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

aliceinchains link' Alıntı:
Bu konuyla ilgili en son mesajın üzerinden neredeyse bir sene geçmiş, farkındayım arkadaşlar. Yine de dolu hasarı diye arama yapınca, karşıma bu konu çıktığı için buraya yazma ihtiyacı hissettim. Bugün akşam istanbul'da maalesef ben de doluya yakalandım. İlk izlenimlerime göre yaklaşık 20-25 tane iz var. Araç kirli olduğundan ve sırılsıklam olduğumdan fotoğraf çekemedim. Daha önce böyle tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım isteyeceğim. Nerede ve nasıl bir işlem yapmamı tavsiye edersiniz? Şimdiden herkese teşekkürler.

Ben de Ankara'da aracımı park halinde bırakmıştım. Kontrol edemedim. Umarım yoktur.

Size çok büyük geçmiş olsun.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliceinchains link' Alıntı:

Bülent abinin bildiği iyi bir usta vardı bu göçük olayları ile ilgilenen ona sorun isterseniz yarın olacak mı ya ona göre arabayı çıkarmasam mı

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Ben de Ankara'da aracımı park halinde bırakmıştım. Kontrol edemedim. Umarım yoktur.

Size çok büyük geçmiş olsun.

Mücahit Ankara'da çok büyük yağmadı şükür ben tetikte bekledim balkonda hemen çekecektim arabayı balkon altına.