FUN mı yoksa FAN mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alpago
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ilk zamanlar bende bu konuya pek takılmamıştım TURKEY-TÜRKİYE ama yurt dışına çıktığım vakit memleketimle vede benimle dalga gecen bi kaç densizle karşılaşınca cok zoruma gitmişti .. gerçi bu arkadaşlara gereken cevabı anladıkları dilden verdim ancak nekadar alınmayalım desekte insan karşısında böyle insanlari görünce çıldırmamak elde değil ..

arkadaslar bence fun yada fan farketmez önemli olan burda olmamız

kenangocmen88' Alıntı:
kardeş ne yaptın yaaa
:kop: :kop: :kop:[/quote

Yaparım ben öyle ara sıra :)

Üstüne alınma ama ben bunu genel bir problem olarak görüyorum, taktığımdan falan da değil.Burada hepimiz kardeş sayılırız, orası tamam ama meselea ben senden 11 yaş büyüğüm, yani kardeşten çok ağabey sayılırım sana.Lütfen özellikle yaşça büyük olanlarımıza karşı hitap şekillerimize dikkat edelim ve mümkünse üye bilgilerimizde yaş kısmını doldurmayı ihmal etmeyelim.Hadi bayanları bu uygulamadan muaf tutalım :).

Tekrar söylüyorum, bu mesajdan bir rahatsızlık hissettiğim için değil ama, özellikle benden bile yaşça oldukça büyük üyelerimize, bazı "kardeşlerimizin" hitap şekilleride saygısızlıklar görüyorum.Belki ben değil ama, bu ağabeylerimiz bu konularda alınabilirler.Lütfen bu hususa dikkat etmeye çalışalım.

Herkese iyi forumlar....

onur_arslan_59' Alıntı:
arkadaslar bence fun yada fan farketmez önemli olan burda olmamız

+1900:alkis: :alkis: :alkis:

skyeye' Alıntı:
kenangocmen88' Alıntı:
kardeş ne yaptın yaaa
:kop: :kop: :kop:[/quote

Yaparım ben öyle ara sıra :)

Üstüne alınma ama ben bunu genel bir problem olarak görüyorum, taktığımdan falan da değil.Burada hepimiz kardeş sayılırız, orası tamam ama meselea ben senden 11 yaş büyüğüm, yani kardeşten çok ağabey sayılırım sana.Lütfen özellikle yaşça büyük olanlarımıza karşı hitap şekillerimize dikkat edelim ve mümkünse üye bilgilerimizde yaş kısmını doldurmayı ihmal etmeyelim.Hadi bayanları bu uygulamadan muaf tutalım :).

Tekrar söylüyorum, bu mesajdan bir rahatsızlık hissettiğim için değil ama, özellikle benden bile yaşça oldukça büyük üyelerimize, bazı "kardeşlerimizin" hitap şekilleride saygısızlıklar görüyorum.Belki ben değil ama, bu ağabeylerimiz bu konularda alınabilirler.Lütfen bu hususa dikkat etmeye çalışalım.

Herkese iyi forumlar....

Çok önemli ve yerinde .Bununla beraber forum kurallarınıda önemseyelim.:( :( :( :(

Geri