Fujifilm Finepix S1500 SLR D. Fotograf Makinesi

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar bu fotoğraf makinesi hakkında bilgisi olan varmı nasıldır kaliteli çekimler alabilirmiyim normal fiyatları hepsiburadada falan 560 liralar civarında gittigidiyor da biri 309 tl ye satıyo kargo dahil amerikadan gelicek makine nasıldır iyimidir sizce fiyatıda %48 indirimli şuan internetden araştırdım en düşüğü 530 tl ydi sanırım.

Fujifilm-Finepix-S1500-SLR-D-Fotograf-Makinesi__24378632_0.jpg

2009-12-31_0036_001.png

2009-12-31_0036_002.png

2009-12-31_0032.png

3449840347_a807fefea8.jpg

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende s5800 var 10 numara cihaz fiyatta iyimiş..Fuji film olayı bitince 4 elle cihaz olayına girdi..Kendilerini sürekli geliştirme halindeler...Keza Canonda öyle

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel makina, fiyat da uygunmuş, Amerikadan gelecek te sıfır mı peki?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
SLR yazılmış ama makine SLR değil, SLRLike deniyor.
orta sınıf dijitallere hep karşıyımdır. o ağırlığı alıyorsan giriş sınıfı slr al daha iyi. ya da bence onu alacağına gg veya sahibinden sitelerinden pazarlıkla canon sx200 al bak kaliteye.
canon-powershot-sx200-is-test.jpg

Son düzenleme:

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Amerikan 190 dolara aldım..tavsiye ederim profesyonel bir makine almadan evvel kullanabileceğiniz yegane makinelerden...manuel ayarları tatmin edici...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bende s5800 var 10 numara cihaz fiyatta iyimiş..Fuji film olayı bitince 4 elle cihaz olayına girdi..Kendilerini sürekli geliştirme halindeler...Keza Canonda öyle

Bende de S5800 var. Bende çok memnunum Fuji'den. Makina hakkında bilgim yok ancak Fuji'den memnun kalırsınız emin olun.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı makinadan 1 hafta önce arkadaşım aldı internet yoluyla, Amerikadan geldi...Fiyatda hemen hemen bunla aynıydı...Objektif koruma kapağı bile çıkmadı kutusundan...Bunlara dikkat etmeni öneririm...Bilmiyorum senin için önemli midir ama ben dikkat ederim böyle şeylere ve can sıkıcı bi durum oluyor...Kapağı yok, çantası yok, kablosu yok v.s.. derken ucuza aldım dediğin makinanın astarı yüzünden pahalıya gelebiliyor...

Bende 2 yıldır Fuji kullanıyorum ve çok fotoğraf çekerim...Hiç bir sıkıntı yaşamadım hatta bahsettiğim arkadaşıma da ben tavsiye ettim...O da makinadan genel anlamda memnun...Sadece eksikleri can sıktı...

SLR nin yerini elbette tutmaz ama ben tatmin edici fotoğraflar alıyorum sana da tavsiye ederim...Herşeye rağmen kim ne derse desin, git bi teknoloji marketine, al eline cihazı fotoğraf çek, incele, görevliden bilgi al, içine sindikten sonra internetten al...Ve eğer içine sindiyse de herkese danış, fikir al ama yine içine sineni yap ki kullanırken pişmanlık duymayasın.. ;)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet objektif koruma kapağı yok çantası yok cd si ve kablosu var sadece başkada bişeyi yok objektif koruma kapağını hayyamdan 50 liraya falan bulurum çantasınıda istediğim gibi bişey alırım die düşündüm yine 40 50 liralara şirkette bi arkadaşımda canon 50d var kurcaladım ama ben sıfırdan başlayacağım için slr alırsam rezil ederim fotoğrafları çekemem yani o yüzden böyle bişey istiyorum bende aklımdba canon veya nikon vardı bu tarz makine bunu görünce ilanda dikkatimi çekti alınırmı acaba die canon 500d de alırım ama onuda kullanamam hiç boşuna ona o kadar para vermek istemiyorum açıkcası. bilgiler için teşekkürler.

berker abi makina sıfır kutusunda açılmamış
sozberk hocam dediğin makineye bakmıştım ama tipi pek hoşuma gitmediği için fazlada kurcalamadım ele otursun istiyorum büyüklüğü ağırlığı önemli değil samsung un ufaklarında var bitane zaten gayetde güzel resim çekiyo ama zoom u pixeli az.

aluleci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotokritik sitesinden alınık-satılık ilanlarından temiz nikon d40 düşürebilirsin o fiyata. daha kaliteli ve güzel fotolar elde edebilirsin. saygılar

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gözümde en güzel makine canon. ama öyle ahım şahım birşey istemiyorsan fuji al. ismi lazım değil teknoloji markette çalışırken çok kurcaladım ama fujinin performansını beğenmedim. hatta fuji nin promotörü vardı o bile beğenmiyordu.