frontera 3.2 ile takas teklifi geldi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim açımdan Frontera kasa tasarımı ve kullanım zevki bakımından öyle çabucak bıkılacak veya kenara atılacak bir araç değildir ama vergi+yakıt+yedek parça fiyatları+zayıf ikinci eldeki sınırlı pazar durumu nedeniyle araç elinde uzun süre kalabilir. Ama illaki bir jeep alacağım dersen bence kötü bir alternatif de değildir, ben bir jeep alacak olsam fazla düşünmeden alırım, sonuçta alırken dünyanın parasını ödediğimiz bütün jeeplerin (yukarıda belirttiğim olumsuzluklar) kaderi aynı değil mi?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafamda arazi aracı yokdu teklif gelince değerlendiriyim dedim arabada güzel heybetli duruyor öyle minnacık bir şey değil ama ikinci eli yüzünden caydım birde epey fazla yakıyormuş..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma 2003 model frontera 3.2 ile takas teklifi geldi araç güzel kazası değişeni yok km side düşük 110 bin de otomatik sunrooflu deri döşemeli elektrikli koltuklu v.b vergi içinde bir alt dilimden ödemek için başvurmuş araç sahibi ikilemde kaldım girsem mi takasa acaba.. bana dediği araç sahibinin bu 3.2 lerde 4x4 veya 4x2 seçeneğide varmış o yüzden az yakıyor dedi o benzinde kullanmış lpg takmamış istersen sen takarsın falan dedi ikilemde kaldım işde birde kafa kafaya diyorda ben üstüne para istesem mi benim araba 60 bin de.. :)
az önce yazdığımız bir konu vardıya omega konusu,bu aracda tam da bahsettiğini yaşarsın işte :) ben olsam bu takasa sıcak bakmam

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vazgeçdim zaten :) aslında araba cidden çok güzel yani arazi aracına hevesim merakım olsa alınıcak araç savaş abinin dediği gibi alıpda satmayı düşünmüyorsan takarsın birde lpg güzel güzel götürür cherooke almaya kalksan 4.7 motor bu 3.2 hiç olmassa vergidende yırtarsın ama benim öyle bir merakım yok.. :)

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 1.6 aracın vergisiyle boguştuğumuz şu günlerde 3.2 gibi motorlara binebilen arkadaşlara özenmemek elde değil :D valla 1.3 ü tek geçerim az yakar vergisi az az da kaçaar ama olsun ,devir ekonomi devri :(

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arazide daga tasa ne bileyim santiyede vs kullancaksan al ama sehir icinde kullanacam diyorsan cok gereksiz..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jeepler şehir içi konfor konusunda çok sıkıntıklı.