frene sert basınca yanan 4lü modülü yapmak isteyenlere duyrulur

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri çekilme ile büyütün Fren Işık Etkinliği. Bu kompakt solid state elektronik modül daha fazla görünürlük ve barizlik sen durdurulur veya durdurma oluşturarak görsel uyarı cihazı almak bir dikkat, içine sıradan fren lambası dönüştürür. Geri çekilme kurulu ile, frenler uyguladığınızda, sizin fren lambası otomatik olarak 1 3.5 saniye ışık durumuna sürekli takip 3 kısa ışık yanıp görsel bir uyarı sinyali yayan neden olur. Bu sinyal otomatik olarak fren uygulanır sürece kendini tekrarlar. Bu model, ama rastgele değil kazanmak ve aşağıdaki sürücülerin dikkatini muhafaza kabiliyeti sayesinde seçildi.
attachment.php

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260737248865

Ekli dosyalar

• dsd.jpg
    dsd.jpg
    34.6 KB · Görüntüleme: 558

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun montajı nasıldır acep zor mu ? Ben trafıkde bı kac arabada gordum frene basınca durmadan yanıp sonuyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllardır var olan bir şey genelde ebayda motorsikletler için satılır bu backoff aparatı.. 10-15 dolar bir şeydi bu forumda konusu daha önceleride geçmişdi bende ebaydan link koymuşdum isteyen alsın diye ama pek talep olmadı..

bizim vectralarda var diye biliyorum biri demişdi ani frene basdığıında fren ışıkları yanıp yanıp sönüyormuş allaha şükür öyle bir konuma gelmedim gelsemde hoş arabanın içindeyim nerden görücem :D :D güzel bir sistem kısaca frene sert basdığınızda bağlama şeklinize göre ister fren ışıkları isterseniz dörtlüler yanıp yanıp sönüyor..

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sistem benim Laguna da var sert bastığınızda dörtlüler yanıyor belli bir süre sonra sönüyor ama sert basma dediği resmen abanma :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllardır var olan bir şey genelde ebayda motorsikletler için satılır bu backoff aparatı.. 10-15 dolar bir şeydi bu forumda konusu daha önceleride geçmişdi bende ebaydan link koymuşdum isteyen alsın diye ama pek talep olmadı..

bizim vectralarda var diye biliyorum biri demişdi ani frene basdığıında fren ışıkları yanıp yanıp sönüyormuş allaha şükür öyle bir konuma gelmedim gelsemde hoş arabanın içindeyim nerden görücem :D :D güzel bir sistem kısaca frene sert basdığınızda bağlama şeklinize göre ister fren ışıkları isterseniz dörtlüler yanıp yanıp sönüyor..

Tech II ile açılıp kapatılabilen bir özellik diye biliyorum bizim araçlarda.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün linkini vermiş arkadaş, orada metnin orijinali var, zaten parça motosiklet parcasi olarak sınıflandirilmiş

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resmin altına koymuş şimdi gördüm linki görmemişdim ben yazarken
evet adam zaten motorsikletler için olduğunu yazmış :)