fren pedalı sertleşti taşa döndü resmen

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah senden razı olsun abi yani yeni yağ gelene kadar bu işlemi devam edecem değilmi abi farkedebilirim yeni yağı demi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayen,bu arada unutma arkadaşın bir iki pompaladığında ayağını basık tutacak sen açacak akma kesilemeden kapatacaksın zaten hortumu hafif yüksek tutarsan içi yağ olduğundan kapatma anında hava emmeyecektir tamam dediğinde arkadaşın ayağını bırakır tekrar pompalama yapacaksan anlaşırsın o gene basık tutar sen açar kapatırsın tamam dersin böylece önce arka sol sonra arka sağ sonra ön sol sonra ön sağ işi bitirsin,her iki defada bir fren yağını kontrol edersin seviyesi min altına inmesin yoksa hava aldırsın

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tama abi anlaşıldı yağı alır almaz işlem tamamların inşallah haberleşiriz
:rakir:

16161616

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde dün başıma geldi.

96 model vectramda zamanında benimde bu parça kırılmıştı. lpg tesisatının hortumları o boruya bağlanmış zamanla kırılmasına sebep olmuştu.
bukadar önemli bir parçanın zamanla krılabilecek bir parçadan yapılması çok enteresan.

evet bu dandik plastik parça dün benim 2004 vectra c aracımda kırıldı.allahtan mahalle arasında 2,viteste farkına vardım.frenler resmen kontak kapalı halindeki gibi taş gibi oluyor.yenisi 18 lira olan bu hayati önem taşıyan parçanın bu kadar dandik olması beni resmen arabamdan soğuttu.
:mad:

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün benimde bu malzeme kırılmış. bayır inerken bastım taş gibi fren çok şaşırdım ve zor durdum. sağolun forumdaki arkadaşların başına gelenlerden sorunun nerede olduğunu anladım çok kalitesiz bir malzeme bence metal olması gereken bir malzeme şimdili japon yapıştırıcısı ile sorunu hallettik lakin içim rahat etmedi malzemeyi bulunduğum ilçeden temin edemedik yarın istanbuldan gelicek 25 tl Allah korusun önüme çocuk felan çıksaydı duramıyacakmışım frenlere de güvenemicez.